Fatura Yazdırmak

Gülsen Geçim
Gülsen Geçim
2 dk

Ana Menümüz Güncellenmiştir

Buradaki içerikler henüz güncellenmemiştir fakat bahsi geçen bütün menü ögelerini farklı ana başlıklar altında aynı isimde bulabilirsiniz.

Paraşüt üzerinden matbu faturanızın üzerine fatura çıktısı alabilirsiniz. Bunu yapmak için öncelikle AYARLAR > Yazdırma Şablonları sayfasından matbu faturanızın formatına göre bir kereye mahsus olmak üzere yazdırma şablonu ayarlarınızı yapmanız gerekmektedir.

(Matbu faturanıza göre fatura şablon ayarlarını nasıl yapacağınızı "Fatura/İrsaliye Yazdırma Şablonu Ayarları" konulu makalemizde inceleyebilirsiniz.)

Bu işlemi yaptıktan sonra fatura görüntüleme ekranında YAZDIR diyerek (birden fazla fatura şablonunuz varsa açılan pencereden istediğiniz fatura şablonunuzu seçip) fatura yazdırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sevk irsaliyesi yazdırmak için faturanız için yaptığınız gibi bir yazdırma şablonu oluşturmanız gerekmekte. AYARLAR > YAZDIRMA ŞABLONLARI bölümünden bu sefer sevk irsaliye formunuza göre bir yazdırma şablonu oluşturup kaydedebilir ve ister fatura görüntüleme sayfasından isterseniz de STOK > Stok Hareketleri bölümünden matbu irsaliye formunuz üzerine çıktı alabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek diğer makaleler: