Anahtar Teslim e-Fatura Nedir?

e-Fatura uygulamasına geçmeye karar verdiniz ama başvuru süreci uzun ve kafa karıştırıcı geliyorsa bu yazımız sizin için.

3 dk
e_fatura

e-Fatura baskı ve kargolama gibi zaman ve maliyete neden olan süreçlerden kurtulmamızı sağladığı için öne çıkan bir fatura türüdür. Her geçen gün e-faturanın rahatlığını keşfeden daha çok firma bu uygulamaya geçiş yapmak istiyor.

Firma sahibi olarak siz de e-faturaya geçmek istiyor ancak bu konuda yeterli bilgiye sahip olmadığınızı düşündüğünüz için bu kararınızı erteliyor olabilirsiniz. Endişelenmeyin, bu konuda yalnız değilsiniz. Ne yazık ki birçok firma e-fatura kolaylığının farkında olduğu halde e-faturaya geçiş kararını erteliyor. Bu durum da akıllara “Neden?” sorusunu getiriyor.

Bu noktada Paraşüt ekibi olarak firmaların neden aynı hızla e-faturaya geçmediğini araştırmaya başladık. Bize gelen soruları inceledik ve kullanıcılarımıza e-faturaya neden geçmediklerini sorup cevaplarını dinledik. Elimizdeki verileri incelediğimizde bazı firmaların başvuru sürecini karmaşık bulduğunu ve bazılarının da sürece zaman ayıramadıklarını gördük. Demek ki başvuru sürecinin daha kolay ve firmaların vaktini almayacak bir hale gelmesi gerekiyordu.

Başvuru sürecini sancısız atlatmaları için gerekli yardım sağlansa, daha çok firmanın e-faturaya hızla geçiş yapacağını fark ettiğimiz anda çözüm aramaya başladık. e-Faturaya geçişi zorlayıcı bulan her firmanın faydalanabileceği bir hizmet ile bu sorunun ortadan kalkabileceğini anladık ve böyle bir çözüm geliştirmek için kolları sıvadık. İşte Anahtar Teslim e-Fatura Hizmeti bu çalışmaların sonucunda ortaya çıktı.

Anahtar Teslim e-Fatura mı?

“Anahtar teslim de ne?” dediğinizi duyar gibi oluyoruz. Kısaca açıklarsak anahtar teslim e-fatura hizmetiyle sorun ve aksamalara direkt müdahale edebiliyor, bunları çözebiliyor ve e-fatura uygulamasını kullanıma hazır bir halde sizlere sunabiliyoruz. Süreci sizin için yönetiyoruz ve diğer işlerinize rahatça odaklanmanızı, kolay bir şekilde e-fatura kullanıcısı olmanızı sağlıyoruz.

Hemen Başvurmak İster misiniz?

Kısa bir süreliğine ücretsiz sunduğumuz anahtar teslim e-fatura hizmetiyle hata yapma korkusu yaşamadan e-fatura kullanıcısı olun.
e-Faturaya Anahtar Teslim Geçmek İstiyorum

Anahtar Teslim e-Faturada Neler Sunuyoruz?

Anahtar teslim e-fatura hizmetinde:

  • Uzaktan bağlantıyla firma ile birebir irtibatta kalıp mali mühür ve Gelir İdaresi Başkanlığı başvuruları da dahil e-fatura sürecini başından sonuna kadar yönetiyor,
  • Mali mühür geldikten sonra aktivasyon işlemini gerçekleştiriyoruz.

e-Faturaya geçiş süreciniz boyunca amacımız sizi ofisinizden hiç çıkarmamak. Sadece e-imza ya da mali mühür sahibi değilseniz sizi bankaya kadar yormamız gerekecek. Ancak e-imza ya da mali mührünüz var ise bütün başvuru sürecini sizin için yönetebiliyoruz. Böylece e-faturaya geçişiniz Paraşüt uzmanlarının emin ellerinde daha kısa sürede ve size bir sıkıntı yaşatmadan tamamlanıyor. Size de rahat bir nefes alıp Paraşüt'ün Mutlu Patronlar'ı arasına katılmak kalıyor.

Paraşüt hesabınız yoksa Paraşüt’ü 14 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz:

Ücretsiz Deneyin

e-Fatura hakkında 20 soru 20 cevap

Küçük İşletmeler Neden e-Fatura’ya Geçmeli?

İnfografik: e-Fatura GİB Başvurusu

Elveda Matbu Fatura Hoş Geldin Elektronik Fatura!

e-Fatura'ya Geçmek Muhasebecinizle Çalışmanızı Nasıl Etkileyecek?

Büşra Çildaş

Büşra Çildaş

Büşra Çildaş, Paraşüt'ün İçerik Uzmanı.

Bültenimize katılın, hiçbir içeriği kaçırmayın!