blog-hero-left-bg blog-hero-right-bg
anahtar teslim e-fatura nedir
Blog-hero
PARAŞÜT

Anahtar Teslim e-Fatura Nedir?

Dijital dönüşümün hayatımızın her noktasını etkilemeye başladığı bu günlerde faturalama hizmetleri de çağa ayak uydurmak için elektronik ortama geçti. Sizin de e-faturaya geçiş zorunluluğunuz olabilir ya da faturalama operasyonlarınıza daha az zaman ve para ayırmak için e-fatura kullanmak isteyebilirsiniz. e-Faturaya geçmek için daha ne bekliyorsunuz?

Büşra Çildaş, İçerik Uzmanı

Ortalama okuma süresi 4 dk

“Elektronik fatura başvurusu gözümde büyüyor”, “Mali mühür başvurusu yapacak vakit buldum, mührüm geldi ama başvuruyu sürekli erteliyorum”, “Başvurum 15 gündür ilerlemiyor, nerede hata yapıyorum?” diyorsanız hiç endişelenmeyin, tam da size göre bir çözümümüz var: Anahtar Teslim e-Fatura!

Peki bu hizmet tam olarak nedir?

Anahtar Teslim e-Fatura, e-faturaya geçmeye karar verdiğiniz ilk andan işlemlerinizin tamamlanmasına kadar geçen sürede sizi hiç yerinizden kaldırmadığımız bir destek hizmetidir. Anahtar Teslim e-Fatura ile gerekli belge ve bilgileri zamanında iletiyor, sorun ve aksamalara direkt müdahale edip bunları çözebiliyor ve e-fatura uygulamasını kullanıma hazır bir şekilde size sunuyoruz. Böylece bu zor sanılan süreci kolayca atlatmanızı ve kafanız rahat bir biçimde e-fatura kullanıcısı olmanızı sağlıyoruz.

Hemen Başvurmak İster misiniz?

Türkiye'de bir ilk olan Anahtar Teslim e-Fatura hizmetimizle yerinizden hiç kalkmadan ve hata yapma korkusu yaşamadan e-fatura kullanıcısı olun. Üstelik ilk 100 e-faturanız bizden hediye!
e-Faturaya Anahtar Teslim Geçmek İstiyorum

Anahtar Teslim e-Faturada Neler Sunuyoruz?

Anahtar Teslim e-Fatura hizmetinde:

  • Uzaktan bağlantıyla sizinle birebir irtibatta kalıp e-fatura online başvuru formunuzu dolduruyor, sizin için entegratörümüz Foriba’ya gönderiyor,
  • Mali mühür ve Gelir İdaresi Başkanlığı başvurularını da başından sonuna kadar yönetiyor,
  • Mali Mühür ödemesi için bankaya gitme zorunluluğunu ortadan kaldırıp sizi hiç yormuyor,
  • Mali Mühür geldikten sonra aktivasyon işleminizi gerçekleştirerek sizi 1 gün içerisinde e-fatura kullanıcısı yapıyor,
  • Üstelik ilk 100 e-faturanızı hediye ediyoruz.

Şirketler için e-Fatura Rehberi

Fatura başına maliyetinizi düşüren e-Fatura uygulaması ile ilgili ihtiyacınız olacak tüm bilgiler bu rehberde.
e-Fatura rehberini istiyorum

Anahtar Teslim e-Fatura Hizmetinin Ücreti Nedir?

e-Faturaya geçiş süreciniz boyunca amacımız sizi hiç yormamak olduğu için Anahtar Teslim e-Fatura’yı Mali Mühür ödemesini de kapsayan bir hizmet olarak sunmak istedik. Ancak e-imza ya da mali mührünüz var ise sadece Anahtar Teslim e-Fatura hizmet bedelini ödeyerek bu servisimizden faydalanabilirsiniz. Bu bağlamda hizmetimizin ücreti şu şekildedir:

Mali Mühür Ücreti Hizmet Bedeli Toplam
Tüzel Firma 270 TL + KDV 118 TL (100 TL + KDV) 436,60 TL
Şahıs Firması 150 TL + KDV 118 TL (100 TL + KDV) 295 TL
Mali mührü veya e-imzası
(şahıs firmaları için) olan firmalar
- 118 TL (100 TL + KDV) 118 TL

Anahtar teslim e-fatura hizmetimiz e-faturaya geçiş süreciniz boyunca kafanızı rahat ettirmek ve e-fatura konusunda uzman Paraşüt danışmanlarımızın süreci sıkıntısız atlatmanıza yardımcı olmaları üzerine kurulmuştur. Üstelik e-fatura sistemini kullanırken finansal süreçlerinizi kolayca yönetebileceğiniz Türkiye'nin en popüler online ön muhasebe programına da sahip olursunuz.

Peki müşterilerimiz neler söylüyor?


Anahtar Teslim e-Fatura nedir?

e-Fatura ile Paraşüt'ün düzenlediği online eğitimler sırasında tanıştım. Anahtar Teslim e-Fatura hizmetiyle de tüm e-fatura başvuru sürecimi Paraşüt benim için yönetti. Hiçbir zorluk çekmeden e-fatura kullanıcısı oldum. Ofisimden dışarı çıkmama dahi gerek kalmadı. Artık yurt dışındayken bile telefonumdan e-fatura gönderebiliyorum.

Enes Taha Selek
Kurucu Ortak, Kiralikkameracim.com

Gördüğünüz üzere Anahtar Teslim e-Fatura hizmetimizle size sadece rahat bir nefes alıp Paraşüt'ün Mutlu Patronları arasına katılmak kalır.

Henüz Paraşüt hesabınız yoksa Paraşüt’ü 14 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz:

Ücretsiz Deneyin

article-cloud-right

Yeni çıkan yazılarımızdan haberdar olmak ister misiniz?