Cepten Harcamaların Takibi

Gülsen Geçim
Gülsen Geçim
2 dk

Çalışanlarınızın şirket adına yaptığı harcamaları Paraşüt'te kolayca takip edebilmeniz için geliştirdiğimiz bir özellik var: ÇALIŞAN CEBİNDEN ÖDEDİ

GİDERLER > Gider Listesisayfası altından yeni HIZLI FİŞ / FATURA veya DETAYLI FİŞ / FATURAoluştururken ÖDEME DURUMU için 3 sekme görürsünüz.

  1. ÖDENDİ
  2. ÖDENECEK
  3. ÇALIŞAN CEBİNDEN ÖDEDİ

ÇALIŞAN CEBİNDEN ÖDEDİyi seçtiğinizde CEBİNDEN ÖDEYEN sekmesi altından kayıtlı bir çalışanı seçebilir veya bu esnada yeni bir çalışan kaydı oluşturabilirsiniz.

GERİ ÖDENECEĞİ TARİH olarak bu gider tutarını çalışanınıza geri ödeyeceğiniz tarihi girin (Örneğin biz cepten yaptıkları harcamaları Paraşüt çalışanlarına o ayın maaşıyla birlikte ayın son günü ödüyoruz.).

İsteğe bağlı olarak, fiş veya faturanın JPG veya PNG formatında bir fotoğrafını da uygulamaya yükleyebilirsiniz.

Bu gider girişlerini çalışanlarınızın kendileri yapsın istiyorsanız onları Paraşüt'e kullanıcı olarak davet edebilirsiniz (bkz. Yeni Kullanıcı Davet Etmek)

Ayrıca, çalışanlarınızın GİDERLER bölümü için yetkilendirmesini Sadece Kendi Kayıtları şeklinde belirlemeniz de mümkün. Böylece, personeliniz şirket adına yaptığı harcamaların Paraşüt'e girişini kendisi yapar ve siz yetkilendirmediğiniz sürece kendi kaydettiği giderler dışında hiçbir veriye ulaşamaz (bkz. Kullanıcı Yetkilendirme Detayları).

Hızlı fiş / fatura gider kayıtlarını Paraşüt mobil uygulaması üzerinden de yönetebilirsiniz. Paraşüt mobil uygulamasını henüz indirmediyseniz aşağıdaki bağlantılar yardımıyla ücretsiz indirin.