Kullanıcı Yetkilendirme Detayları

Gülsen Geçim
Gülsen Geçim
5 dk

Yeni kullanıcı davet ederken (bkz. Yeni Kullanıcı Davet Etmek) kullanıcı yetkilendirmesini de davet ettiğiniz role göre ayarlayabilirsiniz. Kullanıcı yetkilendirmesi konusundaki detayları aşağıda listeledik:

Satışlar:

Giderler:

Not: Çalışanlar yetkisi olmayan fakat Giderler yetkisi olan kullanıcılar Giderler ve Ödemeler raporlarında maaş ile alakalı kayıtları göremezler.

Çalışanlar:

Çalışanlar yetkisi olmayan kullanıcılar “Çalışan Cepten Ödedi” olarak girilen fiş / fatura kayıtlarına “Çalışana Geri Ödeme” ekleyemezler.

Kasa ve Bankalar:

Not: Kasa ve Bankalar için tam yetki verilen kullanıcıların Satışlar, Giderler ve Çalışanlar yetkileri yoksa, bu bölümlerdeki yetkileri otomatik olarak “Sadece Görebilir” olarak değiştirilir.

Not: Kasa ve Bankalar için “Sadece Görebilir” yetkisi verilen kullanıcıların Satışlar, Giderler ve Çalışanlar yetkileri yoksa, bu bölümlerdeki yetkileri otomatik olarak “Sadece Görebilir” olarak değiştirilir.

Ayarlar:

Not: Ayarlar için tam yetki verilen kullanıcıların diğer yetkileri de otomatik olarak tam yetki olarak değiştirilir.

Paraşüt hesabınıza yeni kullanıcı eklemek konusunda detaylı bilgi için Yeni Kullanıcı Davet Etmek adlı yazımızdan faydalanabilirsiniz.