Yeni kullanıcı davet etmek

Gülsen Bakırhan
Gülsen Bakırhan
3 dk

Paraşüt hesabınıza birden fazla kullanıcı ekleyebilirsiniz. Ortağınızı, çalışanlarınızı, muhasebecinizi uygulamaya davet edebilir ve aynı anda şirketinizin Paraşüt hesabında çalışabilirsiniz.

Yeni kullanıcı daveti

Yeni kullanıcı davet etmek veya davet etmiş olduğunuz kullanıcıların yetkilerini yönetmek için Paraşüt hesabınızın içerisinden AYARLAR > Kullanıcılar sayfasına giderek işlemlere başlayabilirsiniz.

Yeni Kullanıcı Davet Etmek

Açılan sayfanın sağ üst köşesinde bulunan KULLANICI DAVET ET butonunu tıkladıktan sonra aşağıda görüntüsü bulunan sayfadan davet edeceğiniz kullanıcının;

kendisini Paraşüt kullanıcısı olarak hesaba davet edebilirsiniz.

Yeni Kullanıcı Davet Etme Adımları

Yalnızca, AYARLAR bölümünde Tüm İşlemleri Gerçekleştirebilir yetkisi olan kullanıcılar hesaba yeni bir kullanıcı davet edebilir.

Kullanıcı Daveti Ayarları

Davet edilen kullanıcının hesap oluşturması

Yeni kullanıcı, davet esnasında belirttiğiniz e-posta adresine gelen mesajdaki bağlantıya tıklayarak kullanıcı davetini kabul ederek kullanıcı hesabını oluşturabilir. Bu esnada kendi şifresini de belirleyebilir.

Hesabınızdaki bütün kullanıcılar aynı anda, aynı hesap üzerinde ve kullanıcı yetkileri ölçüsünde işlem yapabilir.

Çalışanlarınızın yalnızca kendi giderlerini yönetebilmesi için

Kullanıcı daveti esnasında öncelikle, kullanıcı kaydını bir çalışan kaydı ile eşleştirmeniz gerekmektedir. Sonrasında GİDERLER haricinde bütün alanlarda Yetki Yok, GİDERLER için ise Sadece Kendi Kayıtları yetkisini seçerseniz bu çalışanı yalnızca kendi giderlerini yönetebilmesi için yetkilendirebilirsiniz. 

Kullanıcı Daveti

Kullanıcı rolleri ve yetkilendirme konusunda daha detaylı bilgi için Kullanıcı yetkilendirme detayları adlı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Videolu anlatım


Ana Menümüz Güncellenmiştir

Buradaki içerikler henüz güncellenmemiştir fakat bahsi geçen bütün menü ögelerini farklı ana başlıklar altında aynı isimde bulabilirsiniz.

Kullanıcı davet etme

Paraşüt'e kullanıcı davet etme ile ilgili videoları izleyebilirsiniz.