Yeni Kullanıcı Davet Etmek

Serena Çolak
Serena Çolak
1 dk

Paraşüt’e birden fazla kullanıcı ekleyebilirsiniz. Ortağınızı, çalışanlarınızı, muhasebecinizi uygulamaya davet edebilir ve aynı anda şirketinizin Paraşüt hesabında çalışabilirsiniz.

Yeni kullanıcı davet etmek veya davet etmiş olduğunuz kullanıcıların yetkilerini yönetmek için ekranın sol alt köşesinde bulunan AYARLAR bölümünü seçip Kullanıcılar butonuna tıklayın.

Açılan ekranda sağ üst köşede bulunan KULLANICI DAVET ET butonunu tıkladıktan sonra aşağıda görüntüsü bulunan ekrandan davet edeceğiniz kullanıcıların yetkilerini belirleyebilirsiniz. Davet ettiğiniz kullanıcı kendi adresine gelen e-postadaki linke tıklayıp şifresini oluşturarak hesabına giriş yapabilir. Hesabınıza eklediğiniz bütün kullanıcılar aynı anda aynı hesap üzerinde sizin yetkilendirdiğiniz ölçüde işlem yapabilir.

Yine bu ekranda çalışan kaydını bir kullanıcı kaydı ile eşleştirerek bu çalışanı kendi giderlerini görebilecek derecede limitleyebilirsiniz. Kullanıcı rolleri ve yetkilendirme konusunda detaylı bilgi için Kullanıcı Yetkilendirme Detayları adlı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kullanımınızın herhangi bir noktasında hesabınızı başka bir kullanıcıya devretmek isterseniz bu işlem hakkında bilgi almak için "Hesabı devretmek" başlıklı makalemize göz atın.