Hızlı fiş/fatura oluşturmak

Gülsen Bakırhan
Gülsen Bakırhan
5 dk

Hizmet/ürün kalemi bazında takip etmeya ihtiyaç duymadığınız giderlerinizi hızlı fiş/fatura yoluyla Paraşüt'e kaydedebilirsiniz. Bunun için sol taraftaki menüden GİDERLER > Gider Listesi sayfasını açıp HIZLI FİŞ / FATURA butonuna tıklayarak başlayabilirsiniz.

Fatura kalemlerinin takibini yapmak, giderle ilişkili irsaliye kaydetmek, stopaj, tevkifat gibi özel fatura ögelerini kullanmak istiyorsanız DETAYLI FİŞ / FATURA oluşturmayı seçebilirsiniz.

Hızlı gider fiş faturası

Yeni HIZLI FİŞ / FATURA oluşturma ekranında:

Ödeme durumu

Böylelikle, varsa tedarikçi veya çalışan kayıtlarınızı, yoksa bile bu giderlerin kasa ve banka hesaplarınızdaki nakit giriş ve çıkışlarına yansımasını en sağlıklı biçimde takip edebilirsiniz.

Fiş/fatura görseli

Dilerseniz bu fiş veya faturanın fotoğrafını JPG veya PNG formatında Paraşüt hesabınıza yükleyebilirsiniz. Böylelikle herhangi bir fiş veya faturaya dönüp baktığınızda hangi harcamaya tekabül ettiğini kolaylıkla görebilirsiniz.

Bu işlemi özellikle Paraşüt mobil uygulamalarından fişin fotoğrafını çekip uygulamaya direkt olarak yüklemek için kullanabilir, böylece işlemlerinizi bekletmezsiniz.

Gerekli bilgileri doldurduktan sonra gideri kaydedebilirsiniz.

hızlı gider fiş faturası

Gideri görüntülediğiniz sayfada:

Videolu anlatım

Dilerseniz konu ile ilgili hazırladığımız video içeriğimizi de izleyebilirsiniz. Videoda GİDERLER altından ulaşılan ekrana yeni arayüzümüzde GİDERLER > Gider Listesi seçeneğinden ulaşabilirsiniz.

Ana Menümüz Güncellenmiştir

Buradaki içerikler henüz güncellenmemiştir fakat bahsi geçen bütün menü ögelerini farklı ana başlıklar altında aynı isimde bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek diğer içeriklerimiz: