Kullanım Kılavuzu

05.09.2023

Paraşüt ile e-serbest meslek makbuzuna geçmenin faydaları nelerdir?

Paraşüt ile e-serbest meslek makbuzuna geçiş yaparak matbu makbuz kullanımının getirdiği baskı, imza ve kargo gibi operasyonel işlere veda edebilir, ön muhasebe kayıtlarınızı daha düzenli hale getirebilirsiniz.

e-SMM için neden Paraşüt?

Paraşüt ile e-SMM kullanmanın, avantajları şöyle sıralanabilir: * Finansal bilgilerinizi bulut ortamında saklayarak veri kaybının önüne geçebilirsiniz. * Makbuzlarınızı elektronik ortamda 10 yıl boyunca ücretsiz arşivlersiniz. * Baskı, arşivleme, depolama, kargolama süreçlerinin operasyonel yükü ve maliyetinden kurtulursunuz. * Makbuzlarınız üzerinde banka bilgilerine yer verebilirsiniz. * Muhtemel hataları en aza indirerek makbuzlarınızı hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde hazırlayıp müşterilerinizle e-posta yoluyla paylaşabilirsiniz. * Daha önce düzenlediğiniz bir e-Serbest Meslek Makbuzunu, tek tuşla taslak hale getirerek tarihini değiştirip gönderebilir ya da içeriğinde değişiklik yaparak gönderebilirsiniz. * Makbuz düzenlendiğinde, makbuzu göndereceğiniz kişinin bilgileri sisteme otomatik kaydedilir. İsimle ya da VKN/TCKN ile çağırarak aynı kişi ya da kuruma makbuz düzenleyebilirsiniz. * Makbuzlarınız müşterilerinize anında ulaşır; böylece müşterileriniz makbuzlarınızı anında görebilir. Makbuzlarınızın kargoda kaybolması, şirket içinde geciktirilmesi, ilgili kişiye ulaşamaması gibi bir dert olmaz. * Mali müşavirlere özel olarak ücretsiz sunduğumuz veri aktarım ve mükellef yönetim programı Paraşüt Atlas ile makbuzlarınızı mali müşavirinize ayrıca ulaştırmanıza gerek kalmaz. Mali müşaviriniz, Paraşüt Atlas aracılığıyla tüm elektronik makbuzlarınızı kendi muhasebe programına kolayca aktarabilir. Böylece veri girişine daha az, kontrol ve raporlamaya daha çok zaman ayırabilir, finansal konularda size daha çok destek olabilir. * e-SMM ile kağıt tüketiminizi azaltır; doğayı korursunuz.

Paraşüt’le dilediğiniz yerden iletişime geçin

Paraşüt destek ekibi, en kısa sürede geri dönüş sağlayarak size destek olur.

Bizi Arayın

Bazen sorularınızı telefonda açıklamak daha kolay olabilir, hafta içi 09.00 – 18.00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

0212 963 00 20

Bize Yazın

Soru, öneri ve talepleriniz için bize e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz. Mesajlarınıza en geç 1 iş günü içinde dönüş yapıyoruz.

iletisim@parasut.com

Canlı Sohbet Başlatın

Hafta içi 09.00 - 18.00 saatleri arası Paraşüt hesabınız içerisinden Müşteri Temsilcilerimize bağlanıp canlı sohbet başlatabilirsiniz.

Hesabınıza giriş yapın

Mutlu Patronlar 
Paraşüt'ü anlatıyor

Avantajlı ön muhasebe çözümleri Paraşüt’te, Mutlu Patronlar’ımızın keyfi yerinde!

"Dışarıdayken, araba kullanırken, bir toplantıya girmek üzereyken bizden cari hesap ekstresi veya fatura mutabakatı istendiğinde ana muhasebemize başvurmadan Paraşüt üzerinden ekstre paylaşabiliyoruz.”

Ayşe Nur Yılmaz

Marka Store Reklam Pazarlama

"Dışarıdayken, araba kullanırken, bir toplantıya girmek üzereyken bizden cari hesap ekstresi veya fatura mutabakatı istendiğinde ana muhasebemize başvurmadan Paraşüt üzerinden ekstre paylaşabiliyoruz.”

Mehmet Emin

Marka Store Reklam Pazarlama

Kredi kartınızı kullanmadan ücretsiz deneyin, istediğiniz zaman abone olun.