Kullanım Kılavuzu

Elektronik fatura kullanımı, faturalama sürecinizin maliyetini düşürür, faturalama operasyonunuzu tek tıka indirger, tahsilatlarınızı hızlandırır. Bütün bunların yanında, mali müşaviriniz ile çalışma süreciniz kolaylaşır. e-Faturayla gelen kolaylıklardan bazıları şöyle sıralanabilir:

 • Mali müşavirinizi Paraşüt hesabınıza kullanıcı olarak davet ederseniz (bkz. Paraşüt'e kullanıcı davet etmek ), mali müşaviriniz ay sonunu beklemeden fatura ve harcama bilgilerinize ulaşabilir, mali müşavirlere özel olarak ücretsiz sunduğumuz veri aktarım programı Paraşüt Atlas ile faturalarınıza kolayca erişip onları kendi muhasebe programına tek tıkla aktarabilir.
 • Böylece, mesaisinin büyük çoğunluğunu veri girişi gibi operasyonel bir yüke harcayan muhasebeciniz, işinizi geliştirmenize yardımcı olabilmek için ciddi anlamda vakit kazanır ve firmanız ile olan başka çalışmalara daha fazla zaman ayırabilir.
 • e-Fatura kullandığınızda faturalarınızın resmi kopyaları da hesabınızda olacağı için mali müşaviriniz onlara kolaylıkla erişebilir. Bu faturaları kendisine posta yoluyla veya elden ulaştırmanıza gerek kalmaz.
 • Anlık veri erişimi imkanı olacağından mali müşaviriniz gerekli kontrolleri zamanında sağlayabilir, gerekli durumlarda geç olmadan sizi uyarabilir.
 • Farklı yerlerde bile olsanız Paraşüt hesabınız üzerinde eş zamanlı olarak çalışabilirsiniz.
 • Beyanname hazırlık döneminde faturaların resmi kopyaları sistemden ulaşılabilir olacağı için beyanname zamanında hazırlanabilir, olası hataların önüne zamanında geçilebilir.
 • Paraşüt’le dilediğiniz yerden iletişime geçin

  Paraşüt destek ekibi, en kısa sürede geri dönüş sağlayarak size destek olur.

  Bizi Arayın

  Bazen sorularınızı telefonda açıklamak daha kolay olabilir, hafta içi 09.00 – 18.00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

  0212 963 00 20

  Bize Yazın

  Soru, öneri ve talepleriniz için bize e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz. Mesajlarınıza en geç 1 iş günü içinde dönüş yapıyoruz.

  iletisim@parasut.com

  Canlı Sohbet Başlatın

  Hafta içi 09.00 - 18.00 saatleri arası Paraşüt hesabınız içerisinden Müşteri Temsilcilerimize bağlanıp canlı sohbet başlatabilirsiniz.

  Hesabınıza giriş yapın

  Mutlu Patronlar 
  Paraşüt'ü anlatıyor

  Avantajlı ön muhasebe çözümleri Paraşüt’te, Mutlu Patronlar’ımızın keyfi yerinde!

  "Dışarıdayken, araba kullanırken, bir toplantıya girmek üzereyken bizden cari hesap ekstresi veya fatura mutabakatı istendiğinde ana muhasebemize başvurmadan Paraşüt üzerinden ekstre paylaşabiliyoruz.”

  Ayşe Nur Yılmaz

  Marka Store Reklam Pazarlama

  "Dışarıdayken, araba kullanırken, bir toplantıya girmek üzereyken bizden cari hesap ekstresi veya fatura mutabakatı istendiğinde ana muhasebemize başvurmadan Paraşüt üzerinden ekstre paylaşabiliyoruz.”

  Mehmet Emin

  Marka Store Reklam Pazarlama

  Kredi kartınızı kullanmadan ücretsiz deneyin, istediğiniz zaman abone olun.