Kullanım Kılavuzu

Aşağıdaki durumlarda bu içerik size yardımcı olacaktır: 

1. Paraşüt parolanızı kaybetmiş veya unutmuşsanız, yenisini oluşturmak için,

2. Üst üste yanlış parola girmekten hesabınız kilitlendiyse bu kilidi kaldırmak için, 

3. Paraşüt hesap onay e-postası gelmediyse veya bu e-postayı sildiyseniz yeniden hesap onay e-postası almak için. Paraşüt'te kullanıcı girişi yapmak için gerekli olan parolanızı unuttuysanız kolaylıkla yenisini oluşturabilirsiniz.

 

Kullanıcı girişi sayfasındaki `PAROLANIZI MI UNUTTUNUZ?` butonuna tıklayarak başlayabilirsiniz. 

 

Parola Yenileme Talebi title: Parola Yenileme Talebi 

 

Sonrasında `E-posta Adresiniz` satırına kullanıcı girişi yaparken kullandığınız e-posta adresinizi yazıp `BİLGİLERİ GÖNDER` butonuna tıklarsanız parolanızı yenilemeniz için gereken yönlendirmeler e-posta adresinize gönderilecektir.

 

parola yenileme

 

 Parolanızı üst üste yanlış girdiyseniz ve bu yüzden hesabınız kilitlendiyse yukarıdaki ekranda e-posta adresinizi girmek yerine aşağıda yer alan `hesabınız kilitlendiyse etkinleştirebilirsiniz` yazan yere tıklayarak aşağıdaki sayfaya ulaşabilirsiniz. 

 

Sonrasında e-posta adresinizi girip `AKTİVASYON MESAJINI GÖNDER` butonuna tıklayarak hesabınızı yeniden etkinleştirebilirsiniz. 

 

aktivasyon kodu alma

 

Hesabınızı onaylamak için ise `Onay mesajını tekrar gönder` yazan yere tıklayarak hesap onay bağlantısının tarafınıza yeniden gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Paraşüt hesabınızın onaylanmış olması hesabınızın güvenliği için önemlidir. 

 

onay mesajını gönderme

Mobil uygulamada parola yenilemek

 

Paraşüt'ü mobil uygulamanızdan da kullanıyorsanız ve parolanızı yenilemeniz gerekiyorsa aşağıdaki videomuzu da izleyebilirsiniz. 

Paraşüt’le dilediğiniz yerden iletişime geçin

Paraşüt destek ekibi, en kısa sürede geri dönüş sağlayarak size destek olur.

Bizi Arayın

Bazen sorularınızı telefonda açıklamak daha kolay olabilir, hafta içi 09.00 – 18.00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

0212 963 00 20

Bize Yazın

Soru, öneri ve talepleriniz için bize e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz. Mesajlarınıza en geç 1 iş günü içinde dönüş yapıyoruz.

iletisim@parasut.com

Canlı Sohbet Başlatın

Hafta içi 09.00 - 18.00 saatleri arası Paraşüt hesabınız içerisinden Müşteri Temsilcilerimize bağlanıp canlı sohbet başlatabilirsiniz.

Hesabınıza giriş yapın

Mutlu Patronlar 
Paraşüt'ü anlatıyor

Avantajlı ön muhasebe çözümleri Paraşüt’te, Mutlu Patronlar’ımızın keyfi yerinde!

"Dışarıdayken, araba kullanırken, bir toplantıya girmek üzereyken bizden cari hesap ekstresi veya fatura mutabakatı istendiğinde ana muhasebemize başvurmadan Paraşüt üzerinden ekstre paylaşabiliyoruz.”

Ayşe Nur Yılmaz

Marka Store Reklam Pazarlama

"Dışarıdayken, araba kullanırken, bir toplantıya girmek üzereyken bizden cari hesap ekstresi veya fatura mutabakatı istendiğinde ana muhasebemize başvurmadan Paraşüt üzerinden ekstre paylaşabiliyoruz.”

Mehmet Emin

Marka Store Reklam Pazarlama

Kredi kartınızı kullanmadan ücretsiz deneyin, istediğiniz zaman abone olun.