Anahtar Teslim e-SMM

Büşra Çildaş
Büşra Çildaş
2 dk

e-SMM başvurusu gözünüzü korkutuyorsa bu süreci kolaylaştırmak adına oluşturduğumuz bir hizmetimiz var:

Anahtar Teslim e-SMM

Yoğun iş temponuzda başvurularla uğraşmak istemiyor, bir an önce e-SMM'ye geçiş yaparak çözüme kavuşmak istiyorsanız Türkiye’de bir ilk olan Anahtar Teslim e-SMM hizmetimiz ile e-Serbest Meslek Makbuzu başvurunuzu uzman süreç danışmanlarımıza bırakabilir, yerinizden bile kalkmadan 30 dakika içinde* e-SMM göndermeye başlayabilirsiniz.

Türkiye'de bir ilk olan bu hizmetle bilgisayarınıza uzaktan bağlanarak sizinle birebir irtibatta kalıyor, mali mühür ve Gelir İdaresi Başkanlığı başvuruları da dahil e-SMM entegrasyon sürecinizi başından sonuna kadar yönetiyor, mali mührünüz geldikten sonra 30 dakika içinde işlemlerinizi tamamlayarak sizi e-SMM kullanıcısı yapıyoruz.

e-SMM’ye geçiş süreciniz boyunca tüm işlemlerinizi tamamlıyor, başvuru sürecinizi sizin için yönetiyor ve hesabınızı elektronik fatura kullanımına hazır hale getiriyoruz. Böylece en kısa sürede ve hiçbir sıkıntı yaşamadan e-SMM kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Anahtar Teslim e-SMM hizmetinden yararlanan müşterilerimize ilk 100 e-kontörünü hediye ediyoruz.

Anahtar Teslim e-SMM

Anahtar Teslim e-SMM hizmetimiz kapsamında,

Size Paraşüt'ün Anahtar Teslim e-SMM hizmetinden yararlanmak istiyorsanız, ilgili e-SMM sayfasında bulunan e-Dönüşüm Sürecinizi Hemen Başlatın butonuna tıklayabilirsiniz.