Kullanım Kılavuzu

05.09.2023

Paraşüt'te destek alma yöntemleri

İster abonelik paketlerinden birini kullanıyor olun isterseniz de ücretsiz deneme süresi kapsamında Paraşüt'ü değerlendiriyor olun, değişmeyen bir şey var: Paraşüt destek ekibi her zaman yanınızda! Paraşüt'ün müşteri hizmetleri ekibi ön muhasebe ve Paraşüt kullanımı konularında size sınırsız ve ücretsiz destek veriyor.

 

Paraşüt Destek Merkezi

 

Paraşüt Destek Merkezi'nde;

 • Paraşüt'te yapılabilecek ön muhasebe işlemlerini ekran görüntüleriyle birlikte anlattığımız Kullanım Kılavuzu'muza,
 • Kullanım Videoları'mıza,
 • Sıkça Sorulan Sorular bölümümüze göz atabilirsiniz.
 • Paraşüt Destek Merkezi'ne göz attıktan sonra;

 • Cevap alamadığınız bir sorunuz,
 • Uygulamanın geliştirilmesi için bir öneriniz,
 • İşletmenizin operasyonel akışı içerisinde Paraşüt'ü nereye, nasıl oturtabileceğinize dair soru işaretiniz,
 • varsa sizi dinlemeye ve çözüm üretmeye hazırız!

   

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz

  Paraşüt müşteri hizmetleri ekibi 

   

  Temmuz 2015'te kurduğumuz Müşteri Hizmetleri ekibimiz kullanıcı portföyümüzün genişlemesiyle büyüyor. E-posta, uygulama içi mesaj veya telefon yoluyla bize ulaşırsanız muhtemelen yukarıdaki yüzlerden birisiyle iletişimde olacaksınız. Her türlü soru, öneri ve isteklerinizi bu ekibimize iletebilirsiniz. Bunun için illa Paraşüt abonesi olmanız gerekmiyor.

   

  Uygulama içinden destek almak

  Uygulama içerisindeyken dilediğiniz zaman bize yazabilirsiniz.  
   

   

  Mobil uygulamadan destek almak

  Mobil uygulamamız içerisinde sağ üst köşede yer alan profil bölümüne tıklayın. Açılan ekrandan "Yardım" kısmına tıklayıp destek almak istediğiniz konu ile ilgili bize yazın. Aşağıdaki videomuzu da izleyebilirsiniz. Videodaki arayüz farklı görünse de uygulama içerisinden aynı adımlar ile destek alabilirsiniz. 

   

  E-posta ile destek almak

  Soru ve önerilerinizi destek@parasut.com veya iletisim@parasut.com adreslerine e-posta ile gönderebilirsiniz. Mesajlarınıza genellikle birkaç saat içerisinde dönüş yapıyoruz. Çok büyük bir aksilik olmadığı sürece bu süre 1 iş gününü aşmıyor.

   

  Telefonla destek almak

  Müşteri deneyimi ekibimizden birisiyle görüşmek için haftaiçi 09.00 - 18.00 saatleri arası bize 0212 963 00 20 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

   

  Twitter üzerinden destek almak

  Kısa sorularınız için bize tweet de atabilirsiniz. Ayrıca Twitter 'dan bizi takip ederek Paraşüt'teki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Öte yandan program hakkında geliştirme önerilerinizi uygulama içi mesaj veya e-posta olarak göndermenizi tercih ediyoruz ki sistemimizde bir kaydını bulundurabilelim.

   

  Facebook üzerinden destek almak

  Destek almak için Facebook sayfamızdan bize mesaj atabilir, sayfamızı beğenerek Paraşüt ile ilgili gelişmeleri takip edebilirsiniz.

  Paraşüt’le dilediğiniz yerden iletişime geçin

  Paraşüt destek ekibi, en kısa sürede geri dönüş sağlayarak size destek olur.

  Bizi Arayın

  Bazen sorularınızı telefonda açıklamak daha kolay olabilir, hafta içi 09.00 – 18.00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

  0212 963 00 20

  Bize Yazın

  Soru, öneri ve talepleriniz için bize e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz. Mesajlarınıza en geç 1 iş günü içinde dönüş yapıyoruz.

  iletisim@parasut.com

  Canlı Sohbet Başlatın

  Hafta içi 09.00 - 18.00 saatleri arası Paraşüt hesabınız içerisinden Müşteri Temsilcilerimize bağlanıp canlı sohbet başlatabilirsiniz.

  Hesabınıza giriş yapın

  Mutlu Patronlar 
  Paraşüt'ü anlatıyor

  Avantajlı ön muhasebe çözümleri Paraşüt’te, Mutlu Patronlar’ımızın keyfi yerinde!

  "Dışarıdayken, araba kullanırken, bir toplantıya girmek üzereyken bizden cari hesap ekstresi veya fatura mutabakatı istendiğinde ana muhasebemize başvurmadan Paraşüt üzerinden ekstre paylaşabiliyoruz.”

  Ayşe Nur Yılmaz

  Marka Store Reklam Pazarlama

  "Dışarıdayken, araba kullanırken, bir toplantıya girmek üzereyken bizden cari hesap ekstresi veya fatura mutabakatı istendiğinde ana muhasebemize başvurmadan Paraşüt üzerinden ekstre paylaşabiliyoruz.”

  Mehmet Emin

  Marka Store Reklam Pazarlama

  Kredi kartınızı kullanmadan ücretsiz deneyin, istediğiniz zaman abone olun.