Paraşüt'te destek alma yöntemleri

Gülsen Bakırhan
Gülsen Bakırhan
3 dk

İster abonelik paketlerinden birini kullanıyor olun isterseniz de ücretsiz deneme süresi kapsamında Paraşüt'ü değerlendiriyor olun, değişmeyen bir şey var:
Paraşüt destek ekibi her zaman yanınızda!

Paraşüt'ün müşteri hizmetleri ekibi ön muhasebe ve Paraşüt kullanımı konularında size sınırsız ve ücretsiz destek veriyor.

Paraşüt Destek Merkezi

Paraşüt Destek Merkezi'nde;

Paraşüt Destek Merkezi'ne göz attıktan sonra;

varsa sizi dinlemeye ve çözüm üretmeye hazırız!

Müşteri Hizmetleri Ekibimiz

Paraşüt müşteri hizmetleri ekibi

Temmuz 2015'te kurduğumuz Müşteri Hizmetleri ekibimiz kullanıcı portföyümüzün genişlemesiyle büyüyor. E-posta, uygulama içi mesaj veya telefon yoluyla bize ulaşırsanız muhtemelen yukarıdaki yüzlerden birisiyle iletişimde olacaksınız. Her türlü soru, öneri ve isteklerinizi bu ekibimize iletebilirsiniz. Bunun için illa Paraşüt abonesi olmanız gerekmiyor.

Uygulama içinden destek almak

Uygulama içerisindeyken dilediğiniz zaman bize yazabilirsiniz.


Mobil uygulamadan destek almak

Mobil uygulamamız içerisinde sağ üst köşede yer alan profil bölümüne tıklayın. Açılan ekrandan "Yardım" kısmına tıklayıp destek almak istediğiniz konu ile ilgili bize yazın.

Aşağıdaki videomuzu da izleyebilirsiniz. Videodaki arayüz farklı görünse de uygulama içerisinden aynı adımlar ile destek alabilirsiniz.

E-posta ile destek almak

Soru ve önerilerinizi destek@parasut.com veya iletisim@parasut.com adreslerine e-posta ile gönderebilirsiniz.

Mesajlarınıza genellikle birkaç saat içerisinde dönüş yapıyoruz. Çok büyük bir aksilik olmadığı sürece bu süre 1 iş gününü aşmıyor.

Telefonla destek almak

Müşteri deneyimi ekibimizden birisiyle görüşmek için haftaiçi 09.00 - 18.00 saatleri arası bize 0212 963 00 20 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Twitter üzerinden destek almak

Kısa sorularınız için bize tweet de atabilirsiniz. Ayrıca Twitter 'dan bizi takip ederek Paraşüt'teki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Öte yandan program hakkında geliştirme önerilerinizi uygulama içi mesaj veya e-posta olarak göndermenizi tercih ediyoruz ki sistemimizde bir kaydını bulundurabilelim.

Facebook üzerinden destek almak

Destek almak için Facebook sayfamızdan bize mesaj atabilir, sayfamızı beğenerek Paraşüt ile ilgili gelişmeleri takip edebilirsiniz.