Çek Kontrolü, Arama ve Dışa Aktarma

Ladin Uğur
Ladin Uğur
2 dk

Ana Menümüz Güncellenmiştir

Buradaki içerikler henüz güncellenmemiştir fakat bahsi geçen bütün menü ögelerini farklı ana başlıklar altında aynı isimde bulabilirsiniz.

Paraşüt üzerinden tahsilat veya ödeme olarak eklediğiniz çekleri sol panelde açılacak olan ÇEKLER sayfasından yönetebilirsiniz. Daha önce çek ile herhangi bir tahsilat veya ödeme eklemediyseniz, bir satış faturası veya gidere ekleyeceğiniz ilk çek tahsilat veya ödemesinden sonra ÇEKLER sayfa adı da sol tarafta görülen panelde KASA VE BANKALAR sayfa adının hemen altında otomatik olarak oluşacaktır. 

ÇEKLER sayfası altında çeklerinizin portföyde mi, yoksa bir tedarikçinizde mi olduğunu görebilir, tahsilat/ödeme durumlarını kontrol edebilir, çeklerin görüntülenme sayfalarında bu çeklere tahsilat veya ödeme ekleyerek ilgili çekin banka veya kasa hesabına para giriş veya çıkışı olarak yansımasını sağlayabilirsiniz.

Bu sayfada, çeklerinizi ödeme/tahsilat durumu veya vade tarihine göre filtreleyebilir ya da arama çubuğunu kullanarak arama yapabilirsiniz.

Dilerseniz sayfanın sol altında bulunan DIŞA AKTAR butonu ile çeklerinizi Excel formatında bilgisayarınıza indirebilirsiniz.