Kullanım Kılavuzu

05.09.2023

Paraşüt'ü ücretsiz deneyebilirsiniz

 

Neden ücretsiz deneme süresi?

Ücretsiz deneme süresinin amacı, firmanızın ön muhasebe ihtiyaçlarını Paraşüt'le karşılayıp karşılayamayacağınızı tespit etmenize, ihtiyaç duyduğunuz işlemlerin Paraşüt'te nasıl yapıldığını görmenize olanak sağlamaktır. Paraşüt'ün bütün özelliklerini 14 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz. 14 günlük deneme sürenizi başlatmak için herhangi taahhüt veya ödeme bilgisi vermeniz gerekmez. Üstelik, deneme süreniz boyunca ve sonrasında _**ön muhasebe süreç danışmanlığı**_ hizmetimizden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Süreç danışmanlarımız ile yapacağınız telefon görüşmesi ile ihtiyaçlarınızı dile getirip Paraşüt'le bu işlemleri nasıl yapabileceğinizi hızlıca öğrenebilirsiniz. Paraşüt kullanmaya karar verirsem ne zaman satın alabilirim? İstediğiniz zaman. Paraşüt, abonelik usulü ile çalışan bir programdır. Satın alıp bilgisayarınıza kurduğunuz programların aksine Aylık, 6 Aylık, Yıllık, 3 Yıllık gibi abonelik paketleri sayesinde kullanacağınız kadar ödeme yapmanıza imkan tanır. Deneme süreniz esnasında Paraşüt'e abone olmaya karar verirseniz deneme sürenizden kalan günler satın aldığınız abonelik paketinin üzerine eklenir. Dilerseniz, deneme sürenizin bitiminde ya da bu süre bittikten çok sonra dahi aynı hesap üzerinden Paraşüt aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Abonelik paketlerimiz hakkında detaylı bilgi için Abonelikle alakalı sıkça sorulan sorular içeriğimize göz atabilirsiniz.

 

 

Deneme süreniz boyunca Paraşüt'e girdiğiniz verilere ne olur?

Paraşüt'ü denerken dilediğiniz kadar test verisi girebilirsiniz çünkü istediğiniz zaman hesabınıza girdiğiniz verileri bir kerede silmeniz mümkün (bkz. Tüm verileri silerek Paraşüt hesabını sıfırlamak. Öte yandan, deneme süreniz boyunca dahi gerçek veriler ile ön muhasebe işlemlerinizi Paraşüt'le yapmaya başlayabilirsiniz. Böylece, günlük iş akışınızda Paraşüt'ün ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamayacağını görmeniz çok daha kolay olacaktır. Paraşüt'e abone olmaya karar verirseniz yine aynı hesap üzerinden devam edeceğiniz için deneme süreniz boyunca girdiğiniz veriler ile devam etmeniz de mümkün. Paraşüt ile devam etmeye karar verdiğiniz takdirde deneme süreniz bitmeden Paraşüt'e abone olursanız, deneme sürenizden kalan ücretsiz süre satın aldığınız abonelik paketinizin üzerine eklenir.

 

İlginizi çekebilecek diğer içeriklerimiz:

Verileri dışarı aktarmak, silmek ve hesabı sıfırlamak

Paraşüt’le dilediğiniz yerden iletişime geçin

Paraşüt destek ekibi, en kısa sürede geri dönüş sağlayarak size destek olur.

Bizi Arayın

Bazen sorularınızı telefonda açıklamak daha kolay olabilir, hafta içi 09.00 – 18.00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

0212 963 00 20

Bize Yazın

Soru, öneri ve talepleriniz için bize e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz. Mesajlarınıza en geç 1 iş günü içinde dönüş yapıyoruz.

iletisim@parasut.com

Canlı Sohbet Başlatın

Hafta içi 09.00 - 18.00 saatleri arası Paraşüt hesabınız içerisinden Müşteri Temsilcilerimize bağlanıp canlı sohbet başlatabilirsiniz.

Hesabınıza giriş yapın

Mutlu Patronlar 
Paraşüt'ü anlatıyor

Avantajlı ön muhasebe çözümleri Paraşüt’te, Mutlu Patronlar’ımızın keyfi yerinde!

"Dışarıdayken, araba kullanırken, bir toplantıya girmek üzereyken bizden cari hesap ekstresi veya fatura mutabakatı istendiğinde ana muhasebemize başvurmadan Paraşüt üzerinden ekstre paylaşabiliyoruz.”

Ayşe Nur Yılmaz

Marka Store Reklam Pazarlama

"Dışarıdayken, araba kullanırken, bir toplantıya girmek üzereyken bizden cari hesap ekstresi veya fatura mutabakatı istendiğinde ana muhasebemize başvurmadan Paraşüt üzerinden ekstre paylaşabiliyoruz.”

Mehmet Emin

Marka Store Reklam Pazarlama

Kredi kartınızı kullanmadan ücretsiz deneyin, istediğiniz zaman abone olun.