Paraşüt'ü ücretsiz deneyebilirsiniz

Gülsen Bakırhan
Gülsen Bakırhan
3 dk

Neden ücretsiz deneme süresi?

Ücretsiz deneme süresinin amacı, firmanızın ön muhasebe ihtiyaçlarını Paraşüt'le karşılayıp karşılayamayacağınızı tespit etmenize, ihtiyaç duyduğunuz işlemlerin Paraşüt'te nasıl yapıldığını görmenize olanak sağlamaktır.

Paraşüt'ün bütün özelliklerini 14 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz. 14 günlük deneme sürenizi başlatmak için herhangi taahhüt veya ödeme bilgisi vermeniz gerekmez.

Üstelik, deneme süreniz boyunca ve sonrasında ön muhasebe süreç danışmanlığı hizmetimizden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Süreç danışmanlarımız ile yapacağınız telefon görüşmesi ile ihtiyaçlarınızı dile getirip Paraşüt'le bu işlemleri nasıl yapabileceğinizi hızlıca öğrenebilirsiniz.

Paraşüt kullanmaya karar verirsem ne zaman satın alabilirim?

İstediğiniz zaman.

Paraşüt, abonelik usulü ile çalışan bir programdır. Satın alıp bilgisayarınıza kurduğunuz programların aksine Aylık, 6 Aylık, Yıllık, 3 Yıllık gibi abonelik paketleri sayesinde kullanacağınız kadar ödeme yapmanıza imkan tanır.

Deneme süreniz esnasında Paraşüt'e abone olmaya karar verirseniz deneme sürenizden kalan günler satın aldığınız abonelik paketinin üzerine eklenir.

Dilerseniz, deneme sürenizin bitiminde ya da bu süre bittikten çok sonra dahi aynı hesap üzerinden Paraşüt aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Abonelik paketlerimiz hakkında detaylı bilgi için fiyatlar sayfamızı inceleyebilir, sorularınız için bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Deneme süreniz boyunca Paraşüt'e girdiğiniz verilere ne olur?

Paraşüt'ü denerken dilediğiniz kadar test verisi girebilirsiniz çünkü istediğiniz zaman hesabınıza girdiğiniz verileri bir kerede silmeniz mümkün (bkz. Tüm verileri silerek Paraşüt hesabını sıfırlamak).

Öte yandan, deneme süreniz boyunca dahi gerçek veriler ile ön muhasebe işlemlerinizi Paraşüt'le yapmaya başlayabilirsiniz. Böylece, günlük iş akışınızda Paraşüt'ün ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamayacağını görmeniz çok daha kolay olacaktır. Paraşüt'e abone olmaya karar verirseniz yine aynı hesap üzerinden devam edeceğiniz için deneme süreniz boyunca girdiğiniz veriler ile devam etmeniz de mümkün.

Paraşüt ile devam etmeye karar verdiğiniz takdirde deneme süreniz bitmeden Paraşüt'e abone olursanız, deneme sürenizden kalan ücretsiz süre satın aldığınız abonelik paketinizin üzerine eklenir.

İlginizi çekebilecek diğer içeriklerimiz: