Abone olmak ve abonelik işlemlerini yönetmek

Gülsen Bakırhan
Gülsen Bakırhan
4 dk

Paraşüt’e kayıt olduktan ve ücretsiz deneme sürenizi başlattıktan sonra ücretli abone olabilir veya mevcut abonelik detaylarınızı yönetebilirsiniz.

  1. Paraşüt'e abone olmak
  2. Mevcut aboneliğinizi yönetmek

1. Paraşüt'e abone olmak

Paraşüt hesabınız içerisinden AYARLAR > Firma Bilgileri sayfasından ABONE OL butonuna tıklayarak abonelik işlemlerine başlayabilirsiniz.

Paraşüt'e Abone Olmak

Açılan sayfadan, "Yıllık Abonelik", "Aylık Abonelik" ve "e-Ticaret Paketlerimiz"'i inceleyebilirsiniz.

Abonelik Paketi Seçmek

ÖNEMLİ NOT: Yukarıda, bu kullanım kılavuzu makalesinin hazırlandığı tarihte, faturalı Paraşüt için mevcut abonelik paketlerimiz ve fiyatları listelenmektedir. En güncel abonelik paketleri ve fiyatlarımıza abonelik sayfanızdan ulaşabilirsiniz.
Sizin için uygun olan abonelik paketini seçtikten sonra açılan sayfada fatura bilgilerinizi doldurup kaydedin.

Fatura Bilgilerini Paraşüt'e Kaydetmek

Sonrasında ise kredi kartı bilgilerinizi doldurup devam edebilirsiniz:

Paraşüt'e Kredi Kartı ile Abone Olmak

Bir sonraki sayfada kredi kartı ve fatura bilgilerinizin bir özetini görebilir, bu bilgileri veya seçtiğiniz abonelik paketini değiştirebilirsiniz.

Kredi Kartı ve Fatura Bilgileri

Bilgilerin doğruluğunu kontrol ettikten sonra ÖDEME İŞLEMİNİ ONAYLA butonuna tıklayarak aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Bu işlemlerin ardından birkaç bilgiye daha yer verelim:

  1. Yıllık abonelikte kredi kartına taksit imkanı vardır. Taksitli ödeme için komisyon oranları çalıştığınız banka, kredi kartı ve seçeceğiniz taksit sayısına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.
  2. Yıllık abonelikte EFT veya havale yoluyla da ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Banka bilgilerimiz için destek@parasut.com adresinden veya hafta içi 09.00 - 18.00 saatleri arasında 0 212 963 00 20 numaralı telefondan destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

2. Abonelik işlemlerini yönetmek

Paraşüt abonesi iseniz AYARLAR > Firma Bilgileri sayfasından ABONELİK DETAYLARI butonuna tıklayarak abonelik bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Abonelik Bilgilerini Görüntülemek

Bu sayfadan abonelik detaylarınızı görüntüleyebilir, paketinizi değiştirebilir, fatura ve kredi kartı bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Ayrıca, Tavsiye Et Programımız kapsamında Paraşüt'ü tavsiye edebilir, tavsiyenizle gelen her yeni abone için bizden 3 ay kullanım süresi kazanabilirsiniz.

Abonelik Bilgilerini Güncellemek

Dilerseniz yine bu sayfadan abonelik işlem geçmişinizi görüntüleyebilir, ödemelerinize karşılık gelen e-fatura veya e-arşiv faturalarınızı da buradan görüntüleyebilirsiniz.

İşlem Geçmişi

NOT: AYARLAR sayfasına yetkisi olan herkes Firma Bilgileri sayfasına erişebilir ancak abone olmak veya mevcut aboneliğinizin detaylarını değiştirmek için hesap sahibi olmanız gerekmektedir.

İlginizi çekebilecek diğer içeriklerimiz: