Abone olmak ve abonelik işlemlerini yönetmek

Gülsen Bakırhan
Gülsen Bakırhan
3 dk

Paraşüt’e kayıt olduktan ve ücretsiz deneme sürenizi başlattıktan sonra ücretli abone olmak veya mevcut abonelik detaylarınızı görüntülemek işlemlerinden hangisini yapmak istiyorsanız onu seçerek ilerleyebiliriz:

  1. Paraşüt'e abone olmak için
  2. Mevcut aboneliğinizi yönetmek için

1. Paraşüt'e abone olmak

Paraşüt hesabınız içerisinden AYARLAR > Firma Bilgileri sayfasından ABONE OL butonuna tıklayarak abonelik işlemlerine başlayabilirsiniz.

Paraşüt'e Abone Olmak

Açılan sayfadan Paraşüt’e Aylık, 6 Aylık, Yıllık veya 3 Yıllık paketlerinden size uygun bir tanesini seçebilirsiniz.

Abonelik Paketi Seçmek

Bu sayfada kredi kartı ve fatura bilgilerinizi girerek Paraşüt'e abone olabilirsiniz. Yıllık ve 3 Yıllık paketlerimizde kredi kartına taksit imkanı vardır. Taksitli ödeme için komisyon oranları çalıştığınız banka, kredi kartı ve seçeceğiniz taksit sayısına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Kredi Kartı ve Fatura Bilgileri

2. Abonelik işlemlerini yönetmek

Paraşüt abonesi iseniz AYARLAR > Firma Bilgileri sayfasından ABONELİK DETAYLARI butonuna tıklayarak abonelik bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Abonelik Bilgilerini Görüntülemek

Bu sayfadan abonelik detaylarınızı görüntüleyebilir, paketinizi değiştirebilir, fatura ve kredi kartı bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Ayrıca, Tavsiye Et Programımız kapsamında Paraşüt'ü tavsiye edebilir, tavsiyenizle gelen her yeni abone için bizden 3 ay kullanım süresi kazanabilirsiniz.

Abonelik Bilgilerini Güncellemek

Dilerseniz yine bu sayfadan abonelik işlem geçmişinizi görüntüleyebilir, ödemelerinize karşılık gelen e-fatura veya e-arşiv faturalarınızı da buradan görüntüleyebilirsiniz.

İşlem Geçmişi

NOT: AYARLAR sayfasına yetkisi olan herkes Firma Bilgileri sayfasına erişebilir ancak abone olmak veya mevcut aboneliğinizin detaylarını değiştirmek için hesap sahibi olmanız gerekmektedir.

İlginizi çekebilecek diğer içeriklerimiz: