Abone Olmak ve Abonelik İşlemlerini Yönetmek

Ladin Uğur
Ladin Uğur
2 dk

Ana Menümüz Güncellenmiştir

Buradaki içerikler henüz güncellenmemiştir fakat bahsi geçen bütün menü ögelerini farklı ana başlıklar altında aynı isimde bulabilirsiniz.

Paraşüt’e kayıt olduktan sonra ücretli abone olmak veya abonelik işlemlerini yönetmek için sol paneldeki AYARLAR sayfasının altındaki menüden FİRMA BİLGİLERİ'ne tıklayın. Açılan sayfada firma bilgilerinizin altında  ABONELİK DETAYLARI butonunu göreceksiniz. Bu sayfa sadece hesap sahibi olan kullanıcıların düzenlemesine açıktır.

Deneme süreniz devam ediyorsa ABONE OL butonu ile Paraşüt’e abone olabilir, eğer zaten üye iseniz ABONELİK DETAYLARI butonu ile abonelik paketinizi yönetebilirsiniz.

Giriş yaptığınız hesabın sahibi iseniz, yine bu sayfadan hesabınızı başka bir kullanıcıya devredebilir, yani başka bir kullanıcıyı hesap sahibi olarak atayabilirsiniz.

Karşılaşabileceğiniz olası problemleri gidermek için Paraşüt destek ekibinin verilerinize erişmesi gerekebilir. Abonelik bilgilerinizin altında göreceğiniz erişim izni bölmesinden ERİŞİM İZNİ VER butonuna tıklayarak destek ekibinin firma bilgilerine erişmesine izin verebilir ve bu izni sonrasında kaldırabilirsiniz.