Abone Olmak ve Abonelik İşlemleri

Ladin Uğur
Ladin Uğur
1 dk

Paraşüt’e kayıt olduktan sonra ücretli abone olmak veya abonelik işlemlerini yönetmek için sol paneldeki AYARLAR sayfasının altındaki menüden Firma Bilgileri'ne tıklayın. Açılan sayfada firma bilgilerinizin altında ABONELİK DETAYLARI butonunu göreceksiniz (Bu sayfa sadece hesap sahibi olan kullanıcıların düzenlemesine açıktır).

Deneme süreniz devam ediyorsa ABONE OL butonuna tıklayarak açılan sayfadan Paraşüt’e abone olabilirsiniz. Zaten aboneyseniz ABONELİK DETAYLARI butonuna tıklayarak gittiğiniz sayfadan abonelik paketinizi değiştirebilir, fatura ve kredi kartı bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Giriş yaptığınız hesabın sahibi iseniz, yine bu sayfadan hesabınızı başka bir kullanıcıya devredebilir, yani başka bir kullanıcıyı hesap sahibi olarak atayabilirsiniz.

Karşılaşabileceğiniz olası problemleri gidermek için Paraşüt destek ekibinin verilerinize erişmesi gerekebilir. Abonelik bilgilerinizin altında göreceğiniz erişim izni bölmesinden ERİŞİM İZNİ VER butonuna tıklayarak destek ekibinin firma bilgilerine erişmesine izin verebilir ve bu izni sonrasında kaldırabilirsiniz.