Kullanım Kılavuzu

05.09.2023

eDanışman platformu nedir?

eDanışman; firmaların, şirket kuruluşundan markalaşma ve globalleşmeye uzanan yolculuklarında; vergi, patent, hibe, teşvik ve risk yönetimi gibi ihtiyaç duyduğu birçok alanda çözüm sunan dijital danışmanlık ve eğitim platformudur. Paraşüt – eDanışman Entegrasyonu sayesinde uygulama üzerinden www.edanisman.com’a giriş yaptıktan sonra; 

 

 

1. Ücretsiz üye olun. 

2. İstediğiniz hizmet ve/veya eğitimi sepetinize ekleyin. 

3. Paraşüt kullanıcılarına özel verilen indirim kodunu kullanarak saniyeler içerisinde satın alın. 

4. Hangi hizmeti satın alırsanız alın 24 saat içerisinde uzmanınız ile ilk toplantınızı oluşturun. 

5. Hangi eğitimi satın alırsanız alın; çevrimdışı eğitim katılım linkiniz satın alımdan hemen sonra çevrimiçi eğitim katılım linkiniz ise eğitimden 15 dakika öncesinde paylaşılacaktır.

Entegrasyon ücreti

 

Paraşüt – eDanışman entegrasyonu ücretsizdir. Paraşüt & eDanışman İş Birliği sayesinde sitemiz üzerinden hesap oluşturarak ilk satın alacağınız hizmet ve/veya eğitime paraşüte özel indiriminiz dışında %10 indirim ile ulaşabilirsiniz. 

 

Tek yapmanız gereken; eDanışman’da hesap oluşturup, istediğiniz eğitim ve/veya hizmeti sepetinize ekleyip mailinize iletilecek olan indirim kodunu kullanmak! Paraşüt abonelerine özel hizmet ve eğitimlerimize %25 indirimle ulaşabilirsiniz! İndirim Kodunuz: PARAŞÜT25 Hesap oluşturmak için tıklayın. 

 

Not: Paraşüte özel indiriminizi ve ilk kayıt oluşturduğunuzda tarafınıza iletilen indirim kodları birleştirilmemektedir.

Paraşüt’le dilediğiniz yerden iletişime geçin

Paraşüt destek ekibi, en kısa sürede geri dönüş sağlayarak size destek olur.

Bizi Arayın

Bazen sorularınızı telefonda açıklamak daha kolay olabilir, hafta içi 09.00 – 18.00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

0212 963 00 20

Bize Yazın

Soru, öneri ve talepleriniz için bize e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz. Mesajlarınıza en geç 1 iş günü içinde dönüş yapıyoruz.

iletisim@parasut.com

Canlı Sohbet Başlatın

Hafta içi 09.00 - 18.00 saatleri arası Paraşüt hesabınız içerisinden Müşteri Temsilcilerimize bağlanıp canlı sohbet başlatabilirsiniz.

Hesabınıza giriş yapın

Mutlu Patronlar 
Paraşüt'ü anlatıyor

Avantajlı ön muhasebe çözümleri Paraşüt’te, Mutlu Patronlar’ımızın keyfi yerinde!

"Dışarıdayken, araba kullanırken, bir toplantıya girmek üzereyken bizden cari hesap ekstresi veya fatura mutabakatı istendiğinde ana muhasebemize başvurmadan Paraşüt üzerinden ekstre paylaşabiliyoruz.”

Ayşe Nur Yılmaz

Marka Store Reklam Pazarlama

"Dışarıdayken, araba kullanırken, bir toplantıya girmek üzereyken bizden cari hesap ekstresi veya fatura mutabakatı istendiğinde ana muhasebemize başvurmadan Paraşüt üzerinden ekstre paylaşabiliyoruz.”

Mehmet Emin

Marka Store Reklam Pazarlama

Kredi kartınızı kullanmadan ücretsiz deneyin, istediğiniz zaman abone olun.