Paraşüt ile e-faturaya geçmenin avantajları nelerdir?

Gülsen Bakırhan
Gülsen Bakırhan
3 dk

Maliyet avantajı

Paraşüt ile e-faturaya geçiş tamamen ücretsizdir. Yani herhangi bir başvuru, kurulum veya entegrasyon ücreti yoktur. Başvurunuzu başlatmanızdan entegrasyonun tamamlanmasına kadar bütün süreç boyunca destek ekibimizden ücretsiz yardım alabilirsiniz.

Anahtar Teslim e-Fatura Hizmeti

Türkiye'de bir ilk olan Anahtar Teslim e-Fatura Hizmeti, e-fatura başvurunuzu ilk anından entegrasyonun tamamlandığı ve e-fatura gönderip almaya başladığınız ana kadar bizim yönettiğimiz, size sadece gerekli yerlerde bilgi verdiğimiz ve uygulamayı kullanıma hazır olarak size sunduğumuz bir hizmettir.

e-Fatura ile entegre ön muhasebe programı

Paraşüt, e-fatura hizmetinin yanında aslında bir ön muhasebe uygulamasıdır. Satışlarınızı, giderlerinizi, tahsilat ve ödemelerinizi, kasa ve bankalarınızı, stoğunuzu Paraşüt ile takip edebilir, e-ticaret, CRM, kredi kartı ile online tahsilat, üretim yönetimi, perakende satış ve mağaza yönetimi, banka entegrasyonları gibi birçok entegrasyondan faydalanabilirsiniz.

Sıfır arşivleme maliyeti

Paraşüt ile e-fatura kullandığınızda faturalarınız yasal zorunluluk olan 10 yıl boyunca dijital ortamda arşivlenir. Faturalarınızın arşivlenmesi için ek bir ücret ödemediğiniz gibi, fiziksel arşiv tutmanın sebep olduğu maliyetten ve operasyon yükünden de kurtulursunuz.

Faturalara kolay erişim

Paraşüt hesabınızdan kolayca erişebileceğiniz e-fatura ve e-arşiv faturalarınızı arama özelliği yardımıyla kolayca arayıp bulabilir, dilerseniz tarih filtreleri veya vade tarihleri ile filtreleyip raporlayabilirsiniz.

Mobil uygulama ile her yerden erişim

Akıllı telefon uygulamalarımızı (iOS ve Android) cep telefonunuza veya tabletinize indirip bulunduğunuz her yerden faturanızı mobil olarak oluşturup müşterinize e-posta ile gönderebilirsiniz.

Gelen e-faturaların saklanması

Tarafınıza gönderilen e-faturalar Paraşüt hesabınızdaki "Giderler" bölümüne düşer. Bu sayfadan e-faturaları görüntüleyip içeri alabilir, böylece giderlerinizin yönetimini kolaylaştırabilirsiniz.

Müşteri Ekranı

Paraşüt üzerinden oluşturduğunuz faturaları (henüz resmileştirmeden bile) "Müşteri Ekranı" özelliğimiz ile müşterilerinizle paylaşıp onlardan teyit alabilir, böylelikle yanlış kesilip iptal edilen faturalardan ve bu esnada gereksiz zaman kaybetmekten kurtulursunuz. Ayrıca, müşterinizle olan mesajlaşmanız o faturanın ekinde duracağı için gerektiğinde ulaşmanız kolay olacaktır.

Sınırsız ve ücretsiz destek

Paraşüt ve e-fatura kullanımınız boyunca alanında uzman destek ekibimiz size sınırsız ve ücretsiz destek sağlar.