Mobil Uygulamada Gider Takibi

Elif Ekiciler
Elif Ekiciler
2 dk

Ana Menümüz Güncellenmiştir

Buradaki içerikler henüz güncellenmemiştir fakat bahsi geçen bütün menü ögelerini farklı ana başlıklar altında aynı isimde bulabilirsiniz.

Mobil uygulamamızı Android ve iOS mağazalarında bulabilirsiniz. Mobil uygulaması üzerinden kullanıcı isim ve parolanızla hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Paraşüt mobil uygulaması ile HIZLI FİŞ / FATURA kayıtlarınızı görüntüleyebilir, düzenleyebilir, bu kayıtlara fiş/fatura görseli ekleyebilir, yeni HIZLI FİŞ / FATURA oluşturabilir ve mevcut kayıtları silebilirsiniz. Saha çalışanlarınız için Paraşüt hesabınız üzerinde yetkilendirmeniz dahilinde kullanıcı hesabı oluşturup onların da kendi harcamalarını kendilerinin girmesini sağlayabilirsiniz. 

Kullanıcı ekleme ve yetkilendirme konusunda detaylı bilgi için "Yeni Kullanıcı Davet Etmek" adlı makalemizi okuyun.

Mobil uygulama üzerinde MÜŞTERİ VE TEDARİKÇİ listesine erişebilir, detaylarını görüntüleyebilir, bu detaylar üzerinden telefon veya e-posta uygulamasını çağırarak onlarla iletişime geçebilirsiniz. 

Benzer şekilde, yapmış olduğunuz satışların listesine erişebilir, aralarında tahsil edilecek olanları ayrıca görüntüleyebilir, faturaların detay sayfasından onlar için yapılmış bir tahsilat (ve bekleyen bakiye) varsa onları görebilirsiniz.

Mobil uygulamadaki KASA VE BANKALAR sayfasında ise kasa ve bankalarınızdaki mevcut bakiyeyi ve toplam bakiyeyi görüntüleyebilirsiniz.

Mobil uygulamamızı adım adım geliştiriyoruz, geliştirme vizyonumuz ile ilgili bilgi almak için Paraşüt Mobil: Dün, Bugün & Yarın başlıklı yazımızı okumanızı öneririz.