Mobil Uygulamada Gider Takibi ve Diğer İşlemler

Elif Ekiciler
Elif Ekiciler
2 dk

Mobil uygulamamızı Android ve iOS mağazalarında bulabilirsiniz. Mobil uygulaması üzerinden kullanıcı isim ve parolanızla hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

paraşüt mobil uygulama

Paraşüt mobil uygulaması ile nerede olursanız olun yeni bir gider (HIZLI FİŞ / FATURA) kaydı oluşturabiir, oluşturduğunuz kayıtları düzenleyebilir, onlara ödeme ve telefonunuzun kamerasıyla fiş/fatura görseli ekleyebilirsiniz.

Ayrıca, web uygulamasından oluşturduğunuz her türlü gider kaydını (maaş/prim, alış faturası, banka gideri, vergi/SGK primi) mobil uygulamadan listeleyip görüntüleyebilir, onlara kısmi veya tam ödeme ekleyebilir, dilerseniz bu kayıtları mobil uygulamadan da silebilirsiniz.

Mobil uygulamadaki tarih filtreleri yardımıyla herhangi bir dönemdeki kayıtlarınızı dışarıda dahi kolayca bulabilirsiniz.

Saha çalışanlarınızı Paraşüt hesabınız üzerinde yetkilendirmeniz dahilinde onların da kullanıcı hesabı oluşturup mobil uygulama ile kendi harcamalarını kendilerinin girmesini sağlayabilirsiniz. Kullanıcı ekleme ve yetkilendirme konusunda detaylı bilgi için "Yeni Kullanıcı Davet Etmek" adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

Ayrıca, mobil uygulama üzerinde MÜŞTERİ VE TEDARİKÇİ listesine erişebilir, bu listede arama yapabilir, müşteri veya tedarikçinizin geçmiş işlem detaylarını, bakiyesini, iletişim ve vergi bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz iletişim bilgileri üzerinden telefon veya e-posta uygulamasını çağırarak onlarla iletişime geçebilirsiniz.

Mobil uygulamada KASA VE BANKALAR, HİZMET VE ÜRÜNLER ve ÇALIŞANLAR sayfalarından bütün bu bilgilere de erişebilirsiniz.