Kolaymutabakat entegrasyonu

Büşra Çildaş
Büşra Çildaş
5 dk

Kolaymutabakat.com tarafından geliştirilen Paraşüt - Kolaymutabakat Entegrasyonu sayesinde Kolaymutabakat üzerinde hazırlayacağınız mutabakatlar için gerekli cari hesap bilgileriniz Paraşüt hesabınızdan otomatik olarak aktarılır. Böylece her bir mutabakat için cari hesap bilgilerini manuel olarak doldurmak zorunda kalmazsınız.

Kolaymutabakat.com kimdir?

Kolaymutabakat.com, Türkiye’nin ilk online mutabakat sistemidir. Firmaların; cari hesap, Ba/Bs ve yurt dışı mutabakatlarını elektronik ortamda yapmalarını sağlayan bir çözümdür.

Kolaymutabakat.com entegrasyonunun faydaları neler?

Paraşüt - Kolaymutabakat.com entegrasyonu sayesinde:

Böylece normalde harcadığınız zamanın üçte biri kadar sürede mutabakatlarınızı hızla yapabilir, cevap vermeyen müşterilerinize vakit kaybetmeden hatırlatma yapabilirsiniz.

Entegrasyon ücreti

Paraşüt - Kolaymutabakat entegrasyonu ücretsizdir.

Kolaymutabakat, entegrasyonu kullanmaya başlayan Paraşüt abonelerine ilk 200 mutabakat hakkını ücretsiz olarak tanımlar. Kullanıcılarımız, bu haklarından istedikleri zaman faydalanabilir.

200 gönderimlik hakkınız sona erdiğinde, Kolaymutabakat üzerinden mutabakat göndermeye devam edebilmek için paket satın almanız gerekir.

Paket fiyatları hakkında bilgi almak için Kolaymutabakat.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Paraşüt - Kolaymutabakat entegrasyon başvuru adımları

  1. Paraşüt hesabınızda AYARLAR menüsü altındaki Uygulamalar sayfasından Kolaymutabakat Entegrasyonu için KULLANMAYA BAŞLA butonuna tıklayın.
  2. Açılan sayfada Kolaymutabakat Başvuru Formu’nu doldurup gönderin.
  3. Formu göndermenizin ardından Kolaymutabakat müşteri hizmetleri ekibi sizinle iletişime geçecek. Sizinle iletişime geçen görevliye “Paraşüt aracılığıyla başvuru yaptığınızı” belirtin ve başvuru işlemlerinizi birlikte tamamlayın.

Paraşüt - Kolaymutabakat entegrasyonu nasıl çalışır?

Entegrasyondan faydalanarak mutabakat oluşturma adımları

Bir sonraki pencerede cari bakiye bilgilerinizin de otomatik olarak yüklendiğini göreceksiniz. Bu adımın ardından işleme devam ederek mutabakatınızı ilgili kişiye gönderebilirsiniz.