Kullanım Kılavuzu

05.09.2023

Kredi kartı ile online tahsilat güvenli midir?

Evet, güvenlidir. Çünkü üst düzeyde veri güvenliği standardı PCI-DSS 1. seviye sertifikasına sahip çözüm ortağımız iyzico ile sizlere maksimum güvenlik standartlarında hizmet sunmaktayız. Bu sayede müşterileriniz kredi kartı bilgilerini girip size ödeme yaparken en yüksek güvenlik standartları tarafından korunur ve 3D Secure yoluyla ödeme gerçekleştirebilirler. 

 

Kredi kartı ile online tahsilatın avantajları nelerdir?

 

Kredi kartı ile online tahsilat özelliğini kullandığınızda müşteriniz, ödemesini size internet üzerinden alışveriş yapar gibi kolaylıkla ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilir; siz de tahsilatlarınızı bu şekilde güvenceye almış olursunuz.

 

Çek, senet ile uğraşmak veya nakit sıkıntısı yaşayan müşteriniz varsa beklemek yerine kredi kartı ile ödemeler yoluyla tahsilatlarınızı da zamanında alma imkanınız doğar. Kredi kartı ile online tahsilatta ödeme aşamasına gelindiğinde Güvenli Ödeme Formu aşağıdaki gibi görünecektir: 

 

Paraşüt'te Güvenli Ödeme 

 

Ödeme aşaması iyzico veya BKM Express ile tamamlanabilir. 

 

Kredi Kartı ile Online Tahsilat

 

İlginizi çekebilecek diğer içeriklerimiz:

Paraşüt’le dilediğiniz yerden iletişime geçin

Paraşüt destek ekibi, en kısa sürede geri dönüş sağlayarak size destek olur.

Bizi Arayın

Bazen sorularınızı telefonda açıklamak daha kolay olabilir, hafta içi 09.00 – 18.00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

0212 963 00 20

Bize Yazın

Soru, öneri ve talepleriniz için bize e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz. Mesajlarınıza en geç 1 iş günü içinde dönüş yapıyoruz.

iletisim@parasut.com

Canlı Sohbet Başlatın

Hafta içi 09.00 - 18.00 saatleri arası Paraşüt hesabınız içerisinden Müşteri Temsilcilerimize bağlanıp canlı sohbet başlatabilirsiniz.

Hesabınıza giriş yapın

Mutlu Patronlar 
Paraşüt'ü anlatıyor

Avantajlı ön muhasebe çözümleri Paraşüt’te, Mutlu Patronlar’ımızın keyfi yerinde!

"Dışarıdayken, araba kullanırken, bir toplantıya girmek üzereyken bizden cari hesap ekstresi veya fatura mutabakatı istendiğinde ana muhasebemize başvurmadan Paraşüt üzerinden ekstre paylaşabiliyoruz.”

Ayşe Nur Yılmaz

Marka Store Reklam Pazarlama

"Dışarıdayken, araba kullanırken, bir toplantıya girmek üzereyken bizden cari hesap ekstresi veya fatura mutabakatı istendiğinde ana muhasebemize başvurmadan Paraşüt üzerinden ekstre paylaşabiliyoruz.”

Mehmet Emin

Marka Store Reklam Pazarlama

Kredi kartınızı kullanmadan ücretsiz deneyin, istediğiniz zaman abone olun.