Yapılacak Tahsilat ve Ödemeler İçin Hatırlatmalar Almak

Cansu Meşedilci
Cansu Meşedilci
2 dk

Bir işletme sahibi veya muhasebe çalışanının yoğun iş temposundaki en büyük kurtarıcılardan biri “hatırlatıcılar” oluyor. Hele de birden çok ödeme ve tahsilat ile uğraşılıyorsa…

Hem ödemelerinizi günü geçmeden yapabilmeniz hem de tahsilatlarınızı hızlandırmanız için Paraşüt olarak kullanıcılarımıza kolaylık sağlıyor, uygulamamız içinde aşağıda detaylı bir şekilde açıkladığımız işlem ile daha verimli bir deneyim elde etmenize yardımcı oluyoruz.

Gelin, şimdi hatırlatma e-postası alabilmeniz için yapmanız gereken işleme birlikte göz atalım.

Paraşüt’te hatırlatma e-postası nasıl alırım?

Paraşüt size tahsilat ve ödeme günlerini belirtmiş olduğunuz bütün tahsilat ve ödemeler için günü geldiğinde e-posta ile hatırlatma gönderir. Bunun için Profilim sayfasında bulunan E-POSTA ÜYELİKLERİ bölümündeki "Finansal durum ve tahsilat e-postalarını almak istiyorum." seçeneğini seçmiş olmanız gereklidir. (Bkz. Profil Bilgilerinizi Güncellemek).

Hatırlatma e-postasının örneği

Size gelen hatırlatmalar doğrultusunda müşterinizle iletişime geçebilir ve böylece tahsilatın gecikmemesi için ilk önleminizi almış olursunuz. Aşağıda kullanıcılarımıza gönderdiğimiz bir tahsilat günü hatırlatma mailinin örneğini görebilirsiniz.

Hatırlatma e-posta örneği

Paraşüt'ün müşterinize otomatik ödeme hatırlatma e-postaları göndermesi de mümkün. Detaylı bilgiyi Müşteriye otomatik ödeme hatırlatma adlı makalemizden edinebilirsiniz.