Giderlere ve Faturalara Hızlı Bakış (Arama, Filtreleme)

Gülsen Bakırhan
Gülsen Bakırhan
3 dk

Ana Menümüz Güncellenmiştir

Buradaki içerikler henüz güncellenmemiştir fakat bahsi geçen bütün menü ögelerini farklı ana başlıklar altında aynı isimde bulabilirsiniz.

Giderlere hızlı bakış (Arama, filtreleme)

İlk (belki de birden fazla) gider kaydınızı oluşturdunuz. Bu kayıtları hızlı bir biçimde bulmaya ihtiyacınız var.

Bu noktada, GİDERLER menüsü altından GİDER AÇIKLAMASI (veya ek olarak alış faturaları için TEDARİKÇİ ADI) ile arama yapabileceğiniz gibi FİLTRELE bölümünden birden fazla filtreleme seçeneğinden (dilerseniz aynı anda) faydalanabilirsiniz.

gider kayıtlarını inceleme

Örneğin, DÜZENLEME TARİHİ Kasım, GİDER TÜRÜ Harcama ve ÖDEME DURUMU Ödenmiş olan bütün faturaları filtreleyebilirsiniz:

gider kayıtlarını düzenleme

Giderlerde filtre ve arama işlemleri

Ana Menümüz Güncellenmiştir

Buradaki içerikler henüz güncellenmemiştir fakat bahsi geçen bütün menü ögelerini farklı ana başlıklar altında aynı isimde bulabilirsiniz.

Giderler sayfasına girdiğiniz bilgileri sol üst köşede bulunan filtrele butonundan filtreleyebilirsiniz. Buradaki filtreleri tek tek kullanabileceğiniz gibi, birden fazla filtreleme de kullanabilirsiniz. Ayrıca tüm gider listesi içinde fatura ismi ile de arama yapabilirsiniz.

Faturalarınıza hızlı bakış (Arama, filtreleme)

Oluşturduğunuz faturaları hızlı bir biçimde bulmaya ihtiyacınız varsa, bunun için de arama veya filtreleme seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

Bu noktada, SATIŞLAR menüsü altından FATURA AÇIKLAMASI veya MÜŞTERİ ADI ile arama yapabileceğiniz gibi FİLTRELE bölümünden birden fazla filtreleme seçeneğinden (dilerseniz aynı anda) faydalanabilirsiniz.

Paraşüt'te fatura filtreleme

Örneğin, DÜZENLEME TARİHİ Kasım, VADE TARİHİ Aralık ve YAZDIRILMA DURUMUYazdırılmamış olan bütün faturaları filtreleyebilirsiniz:

Paraşüt'te fatura filtreleme yöntemleri

İlginize çekebilecek diğer içeriklerimiz: