Nakit Akışı ve Tahsilat/Ödeme Takibi

Gülsen Geçim
Gülsen Geçim
2 dk

Ana Menümüz Güncellenmiştir

Buradaki içerikler henüz güncellenmemiştir fakat bahsi geçen bütün menü ögelerini farklı ana başlıklar altında aynı isimde bulabilirsiniz.

Paraşüt üzerinde NAKİT AKIŞI raporu ile nakit akışınızın gidişatını görüntüleyebileceğiniz gibi, TAHSİLATLAR ve ÖDEMELER raporlarıyla vade aşımlarını takip edebilir, bu konuda hızlı bir şekilde aksiyon alabilmek için ilgili faturaya ve cari hesaba gidebilirsiniz.

Nakit Akışı Raporu size kasa ve bankalarınızda yapılmış olan her türlü para giriş ve çıkışını verir. Mevcut bir fatura veya harcamaya tahsilat/ödeme eklenmediyse o işlem nakit akışı raporuna projeksiyon olarak yansımaz.

Nakit akışı raporu

Tahsilatlar ve Ödemeler Raporu yapılmamış tahsilat ve ödemelerin vade aşımlarını takip etmenize ve bunlar konusunda hızlı aksiyon alabilmenize yardımcı olur. Örneğin, 1-30 GÜN GECİKMİŞ sütununa tıklayarak o sütunun altına denk gelen bütün faturaları görüntüleyebilir, sonrasında o faturayı müşterinizle e-posta yoluyla paylaşarak gecikmiş tahsilatı hatırlatabilirsiniz. Online tahsilat hizmetinden faydalanıyorsanız bu paylaşım esnasında müşterinizden online tahsilat da talep edebilirsiniz.

tahsilatlar ve ödemeler raporu

İlginizi çekebilecek diğer makaleler: