Kullanım Kılavuzu

05.09.2023

Nakit Akışı ve Tahsilat/Ödeme Takibi

 

Nakit akışı raporu

 

Paraşüt üzerinde NAKİT AKIŞI raporu ile nakit akışınızın gidişatını görüntüleyebileceğiniz gibi, TAHSİLATLAR ve ÖDEMELER raporlarıyla vade aşımlarını takip edebilir, bu konuda hızlı bir şekilde aksiyon alabilmek için ilgili faturaya ve cari hesaba gidebilirsiniz.

 

Nakit Akışı Raporu size kasa ve bankalarınızda yapılmış olan her türlü para giriş ve çıkışını verir. Mevcut bir fatura veya harcamaya tahsilat/ödeme eklenmediyse o işlem nakit akışı raporuna projeksiyon olarak yansımaz.

 

Nakit akışı raporu

 

Nakit akışı raporu videolu anlatım

Satış ve giderlerinize ait nakit akışınızı inceleyebilmek için raporlar menüsü altında bulunan nakit akışı raporuna tıklayınız. Toplam bakiye, vadesi geçmiş ve planlanmamış ödeme ve tahsilatlarınızı bu sayfada görebilirsiniz. Gelecek 12 hafta veya 12 aya göre tahsilat ve ödemelerinizi filtreleyebilirsiniz. Bu işlemleri daha detaylı bir şekilde sayfanın alt kısmında bulabilir, istediğiniz zaman dışa aktarabilirsiniz. 

 

Tahsilatlar ve Ödemeler Raporu

 

Tahsilatlar ve Ödemeler Raporu yapılmamış tahsilat ve ödemelerin vade aşımlarını takip etmenize ve bunlar konusunda hızlı aksiyon alabilmenize yardımcı olur. Örneğin, 1-30 GÜN GECİKMİŞ sütununa tıklayarak o sütunun altına denk gelen bütün faturaları görüntüleyebilir, sonrasında o faturayı müşterinizle e-posta yoluyla paylaşarak gecikmiş tahsilatı hatırlatabilirsiniz. Online tahsilat hizmetinden faydalanıyorsanız bu paylaşım esnasında müşterinizden online tahsilat da talep edebilirsiniz.

 

tahsilatlar ve ödemeler raporu

 

 

 

İlginizi çekebilecek diğer makaleler:

Paraşüt’le dilediğiniz yerden iletişime geçin

Paraşüt destek ekibi, en kısa sürede geri dönüş sağlayarak size destek olur.

Bizi Arayın

Bazen sorularınızı telefonda açıklamak daha kolay olabilir, hafta içi 09.00 – 18.00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

0212 963 00 20

Bize Yazın

Soru, öneri ve talepleriniz için bize e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz. Mesajlarınıza en geç 1 iş günü içinde dönüş yapıyoruz.

iletisim@parasut.com

Canlı Sohbet Başlatın

Hafta içi 09.00 - 18.00 saatleri arası Paraşüt hesabınız içerisinden Müşteri Temsilcilerimize bağlanıp canlı sohbet başlatabilirsiniz.

Hesabınıza giriş yapın

Mutlu Patronlar 
Paraşüt'ü anlatıyor

Avantajlı ön muhasebe çözümleri Paraşüt’te, Mutlu Patronlar’ımızın keyfi yerinde!

"Dışarıdayken, araba kullanırken, bir toplantıya girmek üzereyken bizden cari hesap ekstresi veya fatura mutabakatı istendiğinde ana muhasebemize başvurmadan Paraşüt üzerinden ekstre paylaşabiliyoruz.”

Ayşe Nur Yılmaz

Marka Store Reklam Pazarlama

"Dışarıdayken, araba kullanırken, bir toplantıya girmek üzereyken bizden cari hesap ekstresi veya fatura mutabakatı istendiğinde ana muhasebemize başvurmadan Paraşüt üzerinden ekstre paylaşabiliyoruz.”

Mehmet Emin

Marka Store Reklam Pazarlama

Kredi kartınızı kullanmadan ücretsiz deneyin, istediğiniz zaman abone olun.