Kullanım Kılavuzu

05.09.2023

Legalmatic Entegrasyonu'nun Faydaları

Legalmatic; hukukçular tarafından hazırlanan ve mevzuat değişikliklerine göre düzenlenen, en temel sözleşmelerden kapsamlı ortaklık sözleşmelerine kadar verilen cevaplar ile kişiselleştirilebilen doğru ve güncel onlarca sözleşmeye hızlıca erişilebilecek “Akıllı Sözleşme Platformu”dur.

 

Paraşüt- Legalmatic Entegrasyonu ne işe yarar?

 

Paraşüt – Legalmatic Entegrasyonu sayesinde Uygulama üzerinden www.legalmatic.net’e giriş yaptıktan sonra 

 • İhtiyacınız olunan sözleşme belge listesinden bulunur. 
 • Gerekli temel sorular cevaplanır. 
 • Sorulara verilen yanıtlara göre metin otomatik olarak güncellenir.
 • Sözleşme sepete eklenir ve Paraşüt kullanıcılarına özel verilen indirim kodu uygulanır. 
 • Ödeme sonrasında sözleşme kullanıcının e-posta adresine Word ve PDF formatında gönderilir.
 •  

  Legalmatic Entegrasyon ücreti

  Paraşüt - Legalmatic entegrasyonu ücretsizdir. Paraşüt & Legalmatic İş Birliği sayesinde sitemiz üzerinden hesap oluşturarak ilk sözleşmenize bağlantıya tıklayarak ÜCRETSİZ ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken; Legalmatic’te hesap oluşturup, istediğiniz sözleşmeyi seçip doldurarak sepetinize ekleyip “Kampanya Ekle” butonuna basarak kampanyayı etkinleştirmek! 

   

  Hesap oluşturmak için tıklayın. Legalmatic’teki sözleşmelerin fiyatı 79 TL’den başlamaktadır. Sözleşme Setlerimizi ister tek seferde %10 indirimle satın alabilir isterseniz de tek tek tüm sözleşmelerimize %25 indirimle ulaşabilirsiniz. 

   

  Sözleşme setlerinde geçerli indirim kodunuz: PARASUTLM10 Tekil Sözleşmelerde geçerli indirim kodunuz: PARASUTLM25 Paraşüt- Legalmatic Entegrasyon adımlarını incelemek ve adım adım uygulamak için tıklayın. 

  Paraşüt’le dilediğiniz yerden iletişime geçin

  Paraşüt destek ekibi, en kısa sürede geri dönüş sağlayarak size destek olur.

  Bizi Arayın

  Bazen sorularınızı telefonda açıklamak daha kolay olabilir, hafta içi 09.00 – 18.00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

  0212 963 00 20

  Bize Yazın

  Soru, öneri ve talepleriniz için bize e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz. Mesajlarınıza en geç 1 iş günü içinde dönüş yapıyoruz.

  iletisim@parasut.com

  Canlı Sohbet Başlatın

  Hafta içi 09.00 - 18.00 saatleri arası Paraşüt hesabınız içerisinden Müşteri Temsilcilerimize bağlanıp canlı sohbet başlatabilirsiniz.

  Hesabınıza giriş yapın

  Mutlu Patronlar 
  Paraşüt'ü anlatıyor

  Avantajlı ön muhasebe çözümleri Paraşüt’te, Mutlu Patronlar’ımızın keyfi yerinde!

  "Dışarıdayken, araba kullanırken, bir toplantıya girmek üzereyken bizden cari hesap ekstresi veya fatura mutabakatı istendiğinde ana muhasebemize başvurmadan Paraşüt üzerinden ekstre paylaşabiliyoruz.”

  Ayşe Nur Yılmaz

  Marka Store Reklam Pazarlama

  "Dışarıdayken, araba kullanırken, bir toplantıya girmek üzereyken bizden cari hesap ekstresi veya fatura mutabakatı istendiğinde ana muhasebemize başvurmadan Paraşüt üzerinden ekstre paylaşabiliyoruz.”

  Mehmet Emin

  Marka Store Reklam Pazarlama

  Kredi kartınızı kullanmadan ücretsiz deneyin, istediğiniz zaman abone olun.