Hesaplar arası para transferi

Gülsen Bakırhan
Gülsen Bakırhan
3 dk

Paraşüt'e eklediğiniz kasa veya banka hesaplarınız arasında kolayca para transferi yapabilirsiniz.

Ne gibi durumlarda para transferi yapmaya ihtiyaç duyabilirsiniz?

Hesaba para giriş çıkışı ekleme

Herhangi bir kasa veya banka hesabınıza bir satış faturası, gider veya cari hesap ile ilişkilendirmeden para giriş çıkışlarını buradan yapabilirsiniz.

Kasa veya banka hesaplarınıza para girişi yapabilmek için ilgili hesabı açtıktan sonra sağ kenarda bulunan para giriş çıkışı ekle butonu aracılığıyla para girişi veya para çıkışı yapılabilir. Para girişi ekle butonuna tıkladığınızda sadece fatura olarak karşılığı olmayan para girişlerini ekleyeceğiniz bölüm açılır. Bu bölüm müşteri ve tedarikçi bakiyelerini değiştirmeyecektir. Para girişi ekleyeceğiniz tarih, meblağ ve bu işleme ait bir açıklama yazarak para girişi yapabilirsiniz.

Kasa veya banka hesaplarınıza para çıkışı yapabilmek için ilgili hesabı açtıktan sonra sağ kenarda bulunan para giriş çıkışı ekle butonu aracılığıyla para çıkışı yapılabilir. Karşınıza fatura veya harcama olarak karşılığı olmayan para ekleyeceğiniz bölüm çıkar. Bu bölüm müşteri ve tedarikçi bakiyelerini değiştirmeyecektir. Para çıkışı ekleyeceğiniz tarih, meblağ ve bu işleme ait bir açıklama yazarak para çıkışı yapabilirsiniz. Dilerseniz konu ile ilgili hazırladığımız videoyu izleyebilir, menüde meydana gelen değişiklikleri incelemek için bir üst başlıkta yer alan butona tıklayabilirsiniz.