Kullanım Kılavuzu

Satış ya da gider fiş/faturalarınızda faturanız ara toplam tutarına indirim ekleyebilirsiniz.

 

Fatura ara toplamına indirim eklemek için, yeni fatura oluştururken sayfanın sağ altında göreceğiniz ARA TOPLAM’ın yanındaki + (artı) butonuna tıklayarak ARA TOPLAM İNDİRİMİ EKLE butonuna tıklamanız yeterlidir.

 

Faturaya ara toplam eklemek

 

 

Ara toplam indirimini yüzde veya miktar olarak uygulayabilirsiniz.

 

Faturaya ara toplam indirimi eklemek

 

 

Belirlediğiniz indirim miktarı, faturanızın KDV hariç ara toplam miktarına uygulanır; KDV miktarı, indirimli ara toplam değerine göre yeniden hesaplanır. Yapılan ara toplam indirimi, faturadaki satırlara miktarlarının oranına göre dağıtılarak uygulanır.

 

Bir faturaya hem satır indirimi hem de ara toplam indirimi ekleyebilirsiniz.

 

Faturaya ara toplam indirimi eklemek -paraşüt

 

 

Ara toplam indirimini kaldırmak


Eklediğiniz ARA TOPLAM İNDİRİMİ’ni silmek istiyorsanız, bunu tek bir işlem ile gerçekleştirebilirsiniz. ARA TOPLAM İNDİRİMİ'ni kaldırmak için butonun yanındaki x (çarpı) işaretine tıklamanız yeterlidir. Böylece girilen indirim silinecektir.

Paraşüt’le dilediğiniz yerden iletişime geçin

Paraşüt destek ekibi, en kısa sürede geri dönüş sağlayarak size destek olur.

Bizi Arayın

Bazen sorularınızı telefonda açıklamak daha kolay olabilir, hafta içi 09.00 – 18.00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

0212 963 00 20

Bize Yazın

Soru, öneri ve talepleriniz için bize e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz. Mesajlarınıza en geç 1 iş günü içinde dönüş yapıyoruz.

iletisim@parasut.com

Canlı Sohbet Başlatın

Hafta içi 09.00 - 18.00 saatleri arası Paraşüt hesabınız içerisinden Müşteri Temsilcilerimize bağlanıp canlı sohbet başlatabilirsiniz.

Hesabınıza giriş yapın

Mutlu Patronlar 
Paraşüt'ü anlatıyor

Avantajlı ön muhasebe çözümleri Paraşüt’te, Mutlu Patronlar’ımızın keyfi yerinde!

"Dışarıdayken, araba kullanırken, bir toplantıya girmek üzereyken bizden cari hesap ekstresi veya fatura mutabakatı istendiğinde ana muhasebemize başvurmadan Paraşüt üzerinden ekstre paylaşabiliyoruz.”

Ayşe Nur Yılmaz

Marka Store Reklam Pazarlama

"Dışarıdayken, araba kullanırken, bir toplantıya girmek üzereyken bizden cari hesap ekstresi veya fatura mutabakatı istendiğinde ana muhasebemize başvurmadan Paraşüt üzerinden ekstre paylaşabiliyoruz.”

Mehmet Emin

Marka Store Reklam Pazarlama

Kredi kartınızı kullanmadan ücretsiz deneyin, istediğiniz zaman abone olun.