Ücretsiz üyelik oluşturma adımları

Gülsen Bakırhan
Gülsen Bakırhan
4 dk

Paraşüt'te 14 günlük ücretsiz deneme sürenizi başlatmak için web sitemiz üzerinden Ücretsiz Dene veya 14 Gün Ücretsiz Deneyin butonlarından birine tıklayıp açılan üyelik formunu doldurmanız yeterlidir.

14 Gün Ücretsiz Deneyin

Paraşüt'te ücretsiz üyelik oluşturma adımları

 1. Üyelik formunda e-posta adresinizi girip Paraşüt hesabınız için güvenli bir şifre belirleyebilirsiniz. Bu noktada kişisel veya iş e-posta adreslerinizden sizin için uygun olanını verebilirsiniz. Burada belirlediğiniz şifre veya e-posta adresini sonrasında Paraşüt hesabınız içerisinden değiştirebileceksiniz.

  E-posta ve Şifre Belirleme
 2. Bu adımda ad-soyad, telefon numarası ve firma adı bilgilerini doldurabilirsiniz.

  Kişisel Bilgilerin Girilmesi
 3. Sonraki adımda sektörünüzü seçip devam edebilirsiniz.

  Sektör Seçimi
 4. Son olarak, Paraşüt'ün arayüzünü size tanıtmak amacıyla hangi özellikleri en sık kullanacağınızı soruyoruz.

  Özellik Seçimi

  En sık kullanacağınızı düşündüğünüz bir veya daha fazla özelliği bu adımda seçip Ücretsiz Üyeliğimi Başlat butonuna tıkladığınızda hesabınız oluşturulur.

  Özelliklerin Seçilmesi

Paraşüt arayüzünün tanıtılması
Üyeliğiniz açılır açılmaz Paraşüt'ün Güncel Durum sayfasındaki yönlendirmeler ile karşılaşırsınız. Bu yönlendirmeleri takip ederek Paraşüt'ün temel özelliklerini kolayca keşfedebilirsiniz.

Paraşüt Arayüzünün Tanıtılması

Sol taraftaki sütundan SATIŞLAR, GİDERLER, NAKİT ve STOK başlıklarına gidip Paraşüt'te ilk kayıtlarınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Paraşüt Ana Menüsü

Alternatif olarak, en alttaki Hızlı İşlemler menüsünden de ilk satış, gider, müşteri veya tedarikçi oluşturma sayfalarına da hızlıca gidebilirsiniz.

Hızlı İşlemler Menüsü

Ön muhasebe süreç danışmanlığı hizmetimiz

Yeni bir programı deneyip keşfetmenin, sizin için uygun olup olmadığını bir bakışta anlamanın o kadar da kolay olmadığının farkındayız. Bu sebeple, deneme süreniz boyunca ön muhasebe süreç danışmanlığı hizmetimizden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Size özel atanacak süreç danışmanınız ile yapacağınız telefon görüşmesi doğrultusunda;