Tavsiye Et programı ile hem kazanın
hem de kazandırın!

Cansu Meşedilci
Cansu Meşedilci
4 dk

Paraşüt’ün ilk günlerinden beri büyümemizde en büyük etken kullanıcılarımız oldu. Hem ürünün geliştirilmesi anlamında bizlerle ihtiyaçlarını paylaştılar hem de mutlu olan kullanıcılarımız arkadaş veya meslektaşlarına bizi tavsiye ederek Paraşüt ailesini büyüttüler. Biz de hem sizin hem de tavsiyenizle Paraşüt'e gelen arkadaşınız için bu süreci anlamlı bir hale getirmek istedik ve Tavsiye Et programımızı başlattık.

Tavsiye Et Programı kapsamında, Paraşüt'e yıllık ve aylık abone olan kullanıcılarımıza, Paraşüt'e davet ettikleri her arkadaş veya meslektaşı için ek kullanım süresi hediye ediyoruz. Aynı zamanda, bu davetlerle Paraşüt'e abone olan yeni kullanıcılarımız da bizden ek kullanım süresi kazanıyor.

Tavsiye Et programı kapsamında;

Tavsiye Et Programı'ndan yararlanmak için Paraşüt hesabınıza giriş yaptıktan sonra önce sağ üstteki 🎁 (hediye kutusu)'na sonra da TAVSİYE ET butonuna tıklayarak başlayabilirsiniz.

Yıllık aboneliklerimiz için Tavsiye Et programı ile ilgili açıklama aşağıdaki gibidir:

Paraşüt Tavsiye Programı

Aylık aboneliklerimiz için Tavsiye Et programı ile ilgili açıklama aşağıdaki gibidir:

Paraşüt Tavsiye Programı

Açılan sayfada Paraşüt’ü arkadaşlarınıza iki şekilde tavsiye edebilirsiniz. Yıllık ve aylık abonelerimiz için açılan sayfalar aşağıdaki gibidir.

Yıllık abonelerimizin Tavsiye Et butonuna tıkladığında açılan ekran:

Yıllık Abone Paraşüt'ü Tavsiye Etme Yöntemleri

Aylık abonelerimizin Tavsiye Et butonuna tıkladığında ekran:

Paraşüt'ü Tavsiye Etme Yöntemleri
  1. Davet etmek istediğiniz arkadaş veya meslektaşlarınızın e-posta adreslerini virgülle ayırarak girip E-POSTA İLE DAVET ET butonuna tıklayarak içerisinde size özel oluşturulmuş bir bağlantının bulunduğu e-postayı onlara gönderebilirsiniz.

  2. Size özel oluşturulmuş bu bağlantıyı kopyalayıp istediğiniz biçimde (SMS, WhatsApp, Twitter, Facebook vs.) kendileriyle paylaşabilirsiniz.

Yukarıdaki yöntemlerden birini kullanarak davet gönderdiğinizde, arkadaşlarınız kendilerine gelen davet linkine tıklayarak önce Paraşüt'te 14 günlük ücretsiz deneme sürelerini başlatırlar. Sonrasında onlar da Paraşüt’e abone olduklarında abonelik türünüze göre (yıllık veya aylık) ek kullanım süresi kazanırsınız.

Hediye kullanım süresi, mevcut abonelik paketinizin bitiminde otomatik olarak hesabınıza tanımlanır.

Tavsiyenizle Paraşüt’e abone olan her şirket için ek kullanım süresi hesabınıza tanımlanacaktır. Yani, bu programın bir üst limiti yoktur.