Tavsiye et programı ile 3 ay hediye

Gülsen Bakırhan
Gülsen Bakırhan
2 dk

Paraşüt’ün ilk günlerinden beri büyümemizde en büyük etken kullanıcılarımız oldu. Hem ürünün geliştirilmesi anlamında bizlerle ihtiyaçlarını paylaştılar hem de mutlu olan kullanıcılarımız arkadaş veya meslektaşlarına bizi tavsiye ederek Paraşüt ailesini büyüttüler. Biz de hem sizin hem de tavsiyenizle Paraşüt'e gelen arkadaşınız için bu süreci anlamlı bir hale getirmek istedik ve Tavsiye Et programımızı başlattık.

Tavsiye Et Programı kapsamında, Paraşüt'e ücretli üye (abone) olan bütün kullanıcılarımıza, davetleriyle Paraşüt'e abone olan her arkadaş veya meslektaşı için 3 ay kullanım süresi hediye ediyoruz. Aynı zamanda, bu davetlerle Paraşüt'e abone olan yeni kullanıcılarımız da bizden 3 ay kullanım süresi kazanıyor.

Tavsiye Et Programı'ndan yararlanmak için Paraşüt hesabınıza giriş yaptıktan sonra önce sağ üstteki 🎁 (hediye kutusu)'na sonra da TAVSİYE ET butonuna tıklayarak başlayabilirsiniz.

Paraşüt'ü Tavsiye Ederek Kazanın

Açılan sayfada Paraşüt’ü arkadaşlarınıza iki şekilde tavsiye edebilirsiniz:

Paraşüt'ü Tavsiye Etme Yöntemleri
  1. Davet etmek istediğiniz arkadaş veya meslektaşlarınızın e-posta adreslerini virgülle ayırarak girip E-POSTA İLE DAVET ET butonuna tıklayarak ,çerisinde size özel oluşturulmuş bir bağlantının bulunduğu e-postayı onlara gönderebilirsiniz.
  2. Veya size özel oluşturulmuş bu bağlantıyı kopyalayıp istediğiniz biçimde (SMS, WhatsApp, Twitter, Facebook vs.) kendileriyle paylaşabilirsiniz.

Yukarıdaki yöntemlerden birini kullanarak davet gönderdiğinizde, arkadaşlarınız kendilerine gelen davet linkine tıklayarak önce Paraşüt'te 14 günlük ücretsiz deneme sürelerini başlatırlar. Sonrasında onlar da Paraşüt’e abone olduklarında her ikiniz de Paraşüt'ten 3'er ay ücretsiz kullanım süresi kazanırsınız.

3 aylık hediye kullanım süresi, mevcut abonelik paketinizin bitiminde otomatik olarak hesabınıza tanımlanır.

Tavsiyenizle Paraşüt’e abone olan her şirket için 3 ay ücretsiz kullanım süresi kazanırsınız. Yani, bu programın bir üst limiti yoktur.