Kullanım Kılavuzu

Paraşüt’ün ilk günlerinden beri büyümemizde en büyük etken kullanıcılarımız oldu. Hem ürünün geliştirilmesi anlamında bizlerle ihtiyaçlarını paylaştılar hem de mutlu olan kullanıcılarımız arkadaş veya meslektaşlarına bizi tavsiye ederek Paraşüt ailesini büyüttüler. Biz de hem sizin hem de tavsiyenizle Paraşüt'e gelen arkadaşınız için bu süreci anlamlı bir hale getirmek istedik ve Tavsiye Et programımızı başlattık. 

 

Tavsiye Et Programı kapsamında, Paraşüt'e yıllık ve aylık abone olan kullanıcılarımıza, Paraşüt'e davet ettikleri her arkadaş veya meslektaşı için ek kullanım süresi hediye ediyoruz. Aynı zamanda, bu davetlerle Paraşüt'e abone olan yeni kullanıcılarımız da bizden ek kullanım süresi kazanıyor. 

 

Tavsiye Et programı kapsamında; 

 • Yıllık aboneliği olan kullanıcılarımız uygulamamıza davet ederek Paraşüt abonesi olan çevresindeki her işletme için +3 ay kullanım süresi kazanıyor. Davet gönderdiğiniz işletme ise yıllık aboneliğini başlatırsa +3 ay, aylık aboneliği tercih ederse +1 ay ek kullanım süresi hesabına tanımlanıyor. 
 • Aylık aboneliği olan kullanıcılarımız uygulamamıza davet ederek Paraşüt abonesi olan çevresindeki her işletme için +1 ay kullanım süresi kazanıyor. Davet gönderdiğiniz işletme ise yıllık aboneliğini başlatırsa +3 ay, aylık aboneliği tercih ederse +1 ay ek kullanım süresi hesabına tanımlanıyor. 
 • Tavsiye Et Programı'ndan yararlanmak için Paraşüt hesabınıza giriş yaptıktan sonra önce sağ üstteki 🎁 (hediye kutusu)'na sonra da `TAVSİYE ET` butonuna tıklayarak başlayabilirsiniz. Yıllık aboneliklerimiz için Tavsiye Et programı ile ilgili açıklama aşağıdaki gibidir: 

   

  Paraşüt Tavsiye Programı Title: Paraşüt'ü Tavsiye Ederek Kazanın 

   

  Aylık aboneliklerimiz için Tavsiye Et programı ile ilgili açıklama aşağıdaki gibidir: 

   

  Paraşüt Tavsiye Programı Title: Paraşüt'ü Tavsiye Edin, Ek Kullanım Süresi Kazanın 

   

  Açılan sayfada Paraşüt’ü arkadaşlarınıza iki şekilde tavsiye edebilirsiniz. Yıllık ve aylık abonelerimiz için açılan sayfalar aşağıdaki gibidir. Yıllık abonelerimizin Tavsiye Et butonuna tıkladığında açılan ekran: 

   

   image (5).png

   

  Aylık abonelerimizin Tavsiye Et butonuna tıkladığında ekran: 

   

  Paraşüt'e arkadaşını getir, kazan ve kazandır 

   

  1. Davet etmek istediğiniz arkadaş veya meslektaşlarınızın ad-soyadını, telefon numarasını ve e-posta adresini, girip `E-POSTA İLE DAVET ET` butonuna tıklayarak içerisinde size özel oluşturulmuş bir bağlantının bulunduğu e-postayı onlara gönderebilirsiniz. Dilerseniz davet ekranında yer alan bağlantıyı paylaşarak da arkadaşınızı Paraşüt'e davet edebilirsiniz.

   

  2. Size özel oluşturulmuş bu bağlantıyı kopyalayıp istediğiniz biçimde (SMS, WhatsApp, Twitter, Facebook vs.) kendileriyle paylaşabilirsiniz. Yukarıdaki yöntemlerden birini kullanarak davet gönderdiğinizde, arkadaşlarınız kendilerine gelen davet linkine tıklayarak önce Paraşüt'te 14 günlük ücretsiz deneme sürelerini başlatırlar. Sonrasında onlar da Paraşüt’e abone olduklarında abonelik türünüze göre (yıllık veya aylık) ek kullanım süresi kazanırsınız. 

   

  Hediye kullanım süresi, mevcut abonelik paketinizin bitiminde otomatik olarak hesabınıza tanımlanır. Tavsiyenizle Paraşüt’e abone olan her şirket için ek kullanım süresi hesabınıza tanımlanacaktır. Yani, bu programın bir üst limiti yoktur.

  Paraşüt’le dilediğiniz yerden iletişime geçin

  Paraşüt destek ekibi, en kısa sürede geri dönüş sağlayarak size destek olur.

  Bizi Arayın

  Bazen sorularınızı telefonda açıklamak daha kolay olabilir, hafta içi 09.00 – 18.00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

  0212 963 00 20

  Bize Yazın

  Soru, öneri ve talepleriniz için bize e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz. Mesajlarınıza en geç 1 iş günü içinde dönüş yapıyoruz.

  iletisim@parasut.com

  Canlı Sohbet Başlatın

  Hafta içi 09.00 - 18.00 saatleri arası Paraşüt hesabınız içerisinden Müşteri Temsilcilerimize bağlanıp canlı sohbet başlatabilirsiniz.

  Hesabınıza giriş yapın

  Mutlu Patronlar 
  Paraşüt'ü anlatıyor

  Avantajlı ön muhasebe çözümleri Paraşüt’te, Mutlu Patronlar’ımızın keyfi yerinde!

  "Dışarıdayken, araba kullanırken, bir toplantıya girmek üzereyken bizden cari hesap ekstresi veya fatura mutabakatı istendiğinde ana muhasebemize başvurmadan Paraşüt üzerinden ekstre paylaşabiliyoruz.”

  Ayşe Nur Yılmaz

  Marka Store Reklam Pazarlama

  "Dışarıdayken, araba kullanırken, bir toplantıya girmek üzereyken bizden cari hesap ekstresi veya fatura mutabakatı istendiğinde ana muhasebemize başvurmadan Paraşüt üzerinden ekstre paylaşabiliyoruz.”

  Mehmet Emin

  Marka Store Reklam Pazarlama

  Kredi kartınızı kullanmadan ücretsiz deneyin, istediğiniz zaman abone olun.