"Tavsiye Et, 3 Ay Kazan!" Programı

Ladin Uğur
Ladin Uğur
2 dk

Paraşüt'ü tavsiye ettiğiniz ve tavsiyenizle Paraşüt’e ücretli abone olan her arkadaşınız için hem size hem de arkadaşınıza 3 ay kullanım süresi hediye ediyoruz.

Kampanyadan yararlanmak için Paraşüt hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üstteki kullanıcı menüsünden TAVSİYE ET, 3 AY KAZAN! butonuna tıklayarak tavsiye etme sayfasına ulaşabilirsiniz.

Paraşüt’ü arkadaşlarınıza iki şekilde tavsiye edebilirsiniz:

  1. Sizin için özel olan bağlantıyı kopyalayıp istediğiniz sosyal medya mecrasında paylaşın.

  2. Davet etmek istediğiniz arkadaşlarınızın e-posta adreslerini virgülle ayırarak girin ve E-Posta Adresi ile Davet Edin


Yukardaki yöntemlerden birini kullanarak davet gönderdiyseniz ve arkadaşlarınız kendi adreslerine gelen linke tıklayarak önce ücretsiz deneme sürelerini başlatıp sonrasında Paraşüt’e abone (ücretli üye) olduklarında hem siz hem arkadaşınız bizden 3 aylık ücretsiz kullanım hakkı kazanır.

Paraşüt’e abone olarak kattığınız her şirket için 3 ay ücretsiz kullanım süresi kazanırsınız. Bu programın üst limiti yoktur. Diyelim ki 12 farklı şirkete Paraşüt’ü tavsiye ettiniz ve bu şirketler Paraşüt kullanmaya başladılar. Böylelikle siz, 12*3 ay, yani 3 sene boyunca Paraşüt’ü ücretsiz olarak kullananabilirsiniz. Ücretsiz kullanım aylarınız, bir sonraki paket yenileme tarihinden önce hesabınıza tanımlanıyor olacacaktır.

Bu konu hakkında bir de "Tavsiye edin, Paraşüt'ü 3 ay ücretsiz kullanın" adında bir de "Nasıl Yapılır" makalemiz bulunmakta.