Tavsiye Edin, Paraşüt'ü 3 Ay Ücretsiz Kullanın

Gülsen Geçim
Gülsen Geçim
2 dk

Paraşüt’ün ilk günlerinden beri büyümemizde en büyük etken kullanıcılarımız oldu. Hem ürünün geliştirilmesi anlamında bizlerle ihtiyaçlarını paylaştılar, hem de mutlu olan kullanıcılarımız arkadaşlarına bizi tavsiye ederek Paraşüt ailesini büyüttüler. Biz de hem sizin hem de tavsiyenizle Paraşüt'e gelen arkadaşınız için bu süreci anlamlı bir hale getirmek istedik ve Tavsiye Et Programı'nı başlattık.

Tavsiye Et Programı kapsamında, Paraşüt'e ücretli üye (abone) olan bütün kullanıcılarımıza, Paraşüt kullanmaya davet ettikleri ve davetleriyle Paraşüt'e abone olan her arkadaşı için 3 ay kullanım süresi hediye ediyoruz. Aynı zamanda, arkadaşının davetiyle Paraşüt'e abone olan yeni kullanıcılarımız da 3 ay kullanım süresi kazanıyor.

Tavsiye Et Programı'ndan yararlanmak için Paraşüt hesabınıza giriş yaptıktan sonra önce sağ üstteki 🎁 (hediye kutusu)'na sonra da TAVSİYE ET butonuna tıklayın.

Açılan sayfada Paraşüt’ü arkadaşlarınıza iki şekilde tavsiye edebilirsiniz:

  1. Davet etmek istediğiniz arkadaşlarınızın e-posta adreslerini virgülle ayırarak girip E-POSTA İLE DAVET ET butonuna tıklayarak bu kullanıcılara bir davet e-postası gönderebilirsiniz.
  2. Sizin için özel olan bağlantıyı kopyalayıp istediğiniz sosyal medya mecrasında paylaşabilirsiniz.

Yukarıdaki yöntemlerden birini kullanarak davet gönderdiğinizde, arkadaşlarınız e-posta adreslerine gelen veya sosyal medyada paylaştığınız size özel linke tıklayarak önce Paraşüt'te 14 günlük ücretsiz deneme sürelerini başlatırlar. Sonrasında Paraşüt’e abone olduklarında her ikiniz de Paraşüt'ten 3'er ay ücretsiz kullanım hakkı kazanırsınız.

3 aylık hediye kullanım süresi, mevcut abonelik paketinizin yenilenme tarihinde otomatik olarak hesabınıza tanımlanır.

Sizin tavsiyenizle Paraşüt’e abone olan her şirket için 3 ay ücretsiz kullanım süresi kazanırsınız. Yani, bu programın bir üst limiti yoktur.