Paraşüt nedir, ne işe yarar?

Gülsen Bakırhan
Gülsen Bakırhan
3 dk

Paraşüt, Türkiye mevzuatına uygun şekilde geliştirilmiş web tabanlı (online) bir ön muhasebe programıdır.

Paraşüt ne işe yarar?

Paraşüt ile;

Paraşüt’ün geleneksel muhasebe programlarından farkı nedir?

Geleneksel ön muhasebe programlarından farklı olarak Paraşüt web tabanlı (online) bir programdır. Paraşüt’e girdiğiniz finansal verileriniz bulutta saklanır ve düzenli olarak yedeklenir. Bu sayede internet erişiminiz olan her yerden finansal verilerinize ulaşabilirsiniz. Paraşüt hesabınıza dizüstü veya masaüstü bilgisayar, tablet veya cep telefonunuzdan web tarayıcısı yoluyla giriş yapabilirsiniz. Ayrıca akıllı telefon uygulamalarımızı (iOS ve Android) cep telefonunuza veya tabletinize indirip finansal verilerinizi bulunduğunuz her yerden mobil olarak kontrol edip yönetebilirsiniz.

Paraşüt’te müşteri, fatura veya kullanıcı limiti var mı?

Paraşüt'te bir veri veya kullanıcı limiti yoktur. Hesabınıza dilediğiniz kadar müşteri, faturaya veya gider kaydedebilirsiniz. Hesap sahibi yetkilerinizi kullanarak dilediğiniz sayıda kullanıcıyı hesabınıza ekleyebilir ve bu kullanıcıların yapabilecekleri konusunda onların kullanıcı yetkilerini belirleyebilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız bu kılavuzda, Paraşüt kullanıcısı olun veya olmayın, bilgi almak istediğiniz başlıklara tıklayabilir ve uygulamadan alınan ekran görüntülerini içerek kaynaklarımızla hem Paraşüt’ü tanıyabilir hem de yapmak istediğiniz işlemleri adım adım öğrenebilirsiniz.

Paraşüt ön muhasebe programı demosu

Ön muhasebe konusunda ilginizi çekebilecek diğer yazılarımız: