Anahtar Teslim e-Fatura Hizmeti

Gülsen Geçim
Gülsen Geçim
1 dk

e-Faturaya geçiş süreci gözünüzü korkutuyorsa bırakın bu süreci sizin için yönetelim!

Paraşüt olarak müşterilerimize bir süreliğine ücretsiz sunduğumuz Anahtar Teslim e-Fatura Hizmeti ile bilgisayarınıza uzaktan bağlanarak sizinle birebir irtibatta kalıp mali mühür ve Gelir İdaresi Başkanlığı başvuruları da dahil e-fatura sürecini başından sonuna kadar biz yönetiyor ve mali mührünüz geldikten sonra 1 gün içinde işlemlerinizi tamamlayarak ertesi gün aktivasyon işleminizi gerçekleştiriyoruz.

e-Faturaya geçiş süreciniz boyunca sizi ofisinizden dahi çıkarmadan tüm işlemlerinizi tamamlıyor, sürecin tüm sorumluluğunu biz devralıyoruz. Tek yapmanız gereken, e-imza ya da mali mühür sahibi değilseniz bankaya kadar giderek mali mühür sertifikası ücretini TUBİTAK'a ödemeniz. Ödemeyi yapmanızın hemen ardından tüm başvuru sürecinizi sizin için yönetiyor ve hesabınızı elektronik fatura kullanımına hazır hale getiriyoruz. Böylece en kısa sürede ve siz hiç bir sıkıntı yaşamadan e-faturaya geçişinizi tamamlamış oluyoruz.

Hemen Başvurmak İster misiniz?

Kısa bir süreliğine ücretsiz sunduğumuz anahtar teslim e-fatura hizmetiyle hata yapma korkusu yaşamadan e-fatura kullanıcısı olun.
e-Faturaya Anahtar Teslim Geçmek İstiyorum