Kullanım Kılavuzu

05.09.2023

Kredi kartı ile taksitli ödeme alabilir miyim?

Kredi kartı ile online tahsilat özelliğini kullanarak müşterilerinizden ister tek çekim ile ister taksitli olarak ödeme kabul edebilirsiniz. iyzico üzerinden taksitli ödemeye imkan tanıyan kredi kartları şunlardır: Bonus, Axess, World, Paraf, Cardfinans ve Maksimum 

 

kredi kartı ile taksitli ödeme imkanı title: kredi kartı ile taksitli ödeme imkanı

 

Taksit tutarı ve taksitten doğan vade farkı banka ve kredi kartlarına göre farklılık gösterebilmektedir. Müşteriniz, ödeme yapacağı ekranda kart bilgilerini girdikten sonra, bankasının iyzico ile anlaşmasına bağlı olarak taksit imkanlarını ve taksitten doğacak vade farkını görebilecektir. Taksitten doğacak vade farkı müşterinize ödeme esnasında yansır ancak müşterilerinize vade farksız taksit imkanı tanımak istiyorsanız, iyzico paneli içerisinden vade farkını üstlenmek adına ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. 

 

Müşteriniz size peşin ya da taksitli ödeme yapsın fark etmez, tahsil edilen toplam tutar iyzico komisyon tutarı düşüldükten sonra en az 3 en fazla 7 gün içerisinde (hafta boyunca gerçekleşen tüm tahsilatlarınız bir sonraki çarşamba günü) banka hesabınıza yatırılır.

 

İlginizi çekebilecek diğer içeriklerimiz:

Kredi kartıyla online tahsilat nedir? Nasıl başvurulur?

Paraşüt’le dilediğiniz yerden iletişime geçin

Paraşüt destek ekibi, en kısa sürede geri dönüş sağlayarak size destek olur.

Bizi Arayın

Bazen sorularınızı telefonda açıklamak daha kolay olabilir, hafta içi 09.00 – 18.00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

0212 963 00 20

Bize Yazın

Soru, öneri ve talepleriniz için bize e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz. Mesajlarınıza en geç 1 iş günü içinde dönüş yapıyoruz.

iletisim@parasut.com

Canlı Sohbet Başlatın

Hafta içi 09.00 - 18.00 saatleri arası Paraşüt hesabınız içerisinden Müşteri Temsilcilerimize bağlanıp canlı sohbet başlatabilirsiniz.

Hesabınıza giriş yapın

Mutlu Patronlar 
Paraşüt'ü anlatıyor

Avantajlı ön muhasebe çözümleri Paraşüt’te, Mutlu Patronlar’ımızın keyfi yerinde!

"Dışarıdayken, araba kullanırken, bir toplantıya girmek üzereyken bizden cari hesap ekstresi veya fatura mutabakatı istendiğinde ana muhasebemize başvurmadan Paraşüt üzerinden ekstre paylaşabiliyoruz.”

Ayşe Nur Yılmaz

Marka Store Reklam Pazarlama

"Dışarıdayken, araba kullanırken, bir toplantıya girmek üzereyken bizden cari hesap ekstresi veya fatura mutabakatı istendiğinde ana muhasebemize başvurmadan Paraşüt üzerinden ekstre paylaşabiliyoruz.”

Mehmet Emin

Marka Store Reklam Pazarlama

Kredi kartınızı kullanmadan ücretsiz deneyin, istediğiniz zaman abone olun.