Müşteri Ekranı Özelliği

Gülsen Geçim
Gülsen Geçim
4 dk

Ana Menümüz Güncellenmiştir

Buradaki içerikler henüz güncellenmemiştir fakat bahsi geçen bütün menü ögelerini farklı ana başlıklar altında aynı isimde bulabilirsiniz.

"Müşteri Ekranı" her müşteri ve tedarikçiniz için özel olarak açabileceğiniz, paylaştığınız carinin sizinle arasındaki tüm fatura ve ödeme geçmişini görebileceği, bu işlemlere yorum yapabileceği, fatura detaylarını inceleyip dilerlerse kredi kartı ile online ödeme yapabileceği ekrandır.

Müşteri Ekranı'nı paylaştığınız kişiler sadece sizin firmanızla kendi firmaları arasındaki geçmiş işlemleri görebilirler.

Ben Ne Amaçla Kullanabilirim?

Müşterim veya Tedarikçim Neler Yapabilir?

Nasıl Kullanabilirim?

Müşteri Ekranını Nasıl Açabilirim?

Müşterinizle fatura sayfasından faturanızı veya müşteri/tedarikçi sayfasından hesap ekstresini paylaşarak Müşteri Ekranı’nı ilgili müşteri için belirttiğiniz e-posta adresine açabilirsiniz.

Müşteri Ekranı'nı paylaşmak istediğiniz müşteri veya tedarikçinizin görüntüleme sayfasına gidip sayfanın sağ tarafındaki EKSTRE GÖNDER butonuna tıklayarak müşteri veya tedarikçinizle olan MÜŞTERİ EKRANI özelliğini açabilirsiniz.

Alternatif olarak herhangi bir faturanızın görüntüleme sayfasını açıp sağ taraftaki PAYLAŞ butonu yardımı ile de bunu yapabilirsiniz.

Her iki paylaşımın sonucunda da paylaşımı yaptığınız carinizin sizinle yapmış olduğu bütün işlemleri görüntüleyebileceği bir portala erişimi sağlanacaktır.

Müşteri Ekranı Özelliklerini Nasıl Ayarlayabilirim?

Paylaşım esnasında Müşteri Ekranı’nda paylaştığınız IBAN bilgilerini seçebilir, kredi kartı ile online tahsilat ve ödeme hatırlatma özelliğini açıp kapayabilirsiniz.

Benzer ayarları 'MÜŞTERİ VE TEDARİKÇİLER' sayfası altından ulaşacağınız carinizin görüntüleme sayfasından da yapabilirsiniz. Bu sayfada ek olarak Müşteri Ekranı’na yetkileri olan kişileri inceleyip yetkilerini kaldırabilirsiniz.

Müşteri Ekranı Üzerinden Müşteri/Tedarikçimle Nasıl Konuşabilirim?

Müşterinizin Müşteri Ekranı üzerinden yaptığı yorumlar hem size e-posta ile bildirilecek hem de Paraşüt hesabınızda görünecektir.

Müşteri Ekranı Güvenli Midir?

Müşteri Ekranı’na sadece sizin fatura veya ekstre paylaştığınız kişiler ulaşabilir. Bu kişiler sadece kendi şirketlerine ait bilgileri görür, Paraşüt hesabınızdaki diğer bilgilere kesinlikle ulaşamazlar. Dilerseniz müşterinizin sayfasından giriş yetkilerini kaldırabilirsiniz.