Kullanım Kılavuzu

 

Paraşüt - MyBasicCRM entegrasyonu ne işe yarar?

MyBasicCRM müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) uygulaması ile müşteri kayıtları, ziyaret ve görüşmelerinin takibini yapabilir, görevler ve hatırlatmalar ile kullanıcı iş takvimi oluşturulabilir, teklif hazırlayıp PDF çıktısı alabilirsiniz. MyBasicCRM sayesinde, potansiyel müşterilerinizi, onlara yaptığınız teklifleri, projeler için yapılması gerekenleri, iş takvimini takip edebilirsiniz. Paraşüt - MyBasicCRM entegrasyonu sayesinde ise potansiyel müşteriden müşteriye dönüşmüş carileriniz için faturalandırma süreci (matbu fatura yazdırma veya e-fatura/e-arşiv fatura gönderimi), cari hesap takibi, tahsilat ve nakit takibi, mutabakat süreci, gider ve stok takibi, raporlama gibi ön muhasebe ihtiyaçlarınızı CRM uygulaması ile entegre biçimde Paraşüt üzerinden yürütebilirsiniz.

 

Entegrasyon özellikleri

1. Paraşüt'teki müşteri kayıtlarınızı MyBasicCRM'e otomatik transfer edebilirsiniz. 2. CRM üzerinden cari bakiye kontrolü yapabilir, kesilen faturaları inceleyebilirsiniz. 3. Paraşüt üzerinden e-fatura veya e-arşiv kesip gönderebilir, otomatik tekrarlayan faturalar tanımlayabilirsiniz. ### Entegrasyon ücreti MyBasicCRM tarafından geliştirilen bu entegrasyon MyBasicCRM kullanıcıları için ücretsizdir. MyBasicCRM abonelik ücreti, kullanıcı başına aylık 118 TL +KDV'dir. Abone olmadan önce MyBasicCRM’i 30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Dilerseniz BUYASİS uygulamasını da açtırarak iki uygulamayı entegre ve ek ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

 

Paraşüt - MyBasicCRM entegrasyon adımları

1. Paraşüt hesabınızda `Ayarlar` menüsü altındaki `Uygulamalar` sayfasından `MyBasicCRM Müşteri İlişkileri Yönetim Sistemi` için `KULLANMAYA BAŞLA` butonuna tıklayın. mybasiccrm kullanmaya başla 2. Açılan sayfada MyBasicCRM’e Paraşüt üzerindeki verilerinizi okumak ve yeni veri oluşturmak için izin vermeniz gerekmektedir. Bunun için `İZİN VER` butonuna tıklayın. erişim izni verme 3. İzin verdiğinizde MyBasicCRM'in üye kayıt sayfasına yönlendirilirsiniz. MyBasicCRM üyeliğiniz yoksa bu aşamada üye olabilirsiniz. Zaten üyeyseniz `KAYDOL` butonunun altındaki linke tıklayarak üye giriş sayfasına gidebilirsiniz mybasiccrm giriş 4. Kaydolduktan veya üye girişi yaptıktan sonra MyBasicCRM uygulamasının giriş sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu noktada, Paraşüt’te yer alan müşteri ve tedarikçilerinizin tamamı MyBasicCRM hesabınıza otomatik olarak aktarılır. crm programına müşterilerin aktarılması

 

Müşteri takibi

1. MyBasicCRM hesabınızda `İlişki / Müşteri` sayfasında `Yeni Ekle` butonuna tıklayarak yeni müşteri kaydı yaptığınızda bu müşteri kaydı Paraşüt'te de oluşturulur. crm üzerinde yeni müşteri kaydı oluşturma 2. MyBasicCRM'de müşteri görüntüleme sayfasından müşteri bakiyesine, işlem geçmişine, faturalarına ve diğer müşteri detaydan ulaşılabilir. müşteri detayları görüntüleme

 

Fatura gönderimi

Faturalandırma aşamasına gelmiş bir iş/proje için; 1. MyBasicCRM sayfasında müşteri için `Sipariş / Proje` bilgileri girilir ve ürün veya hizmet detayları tanımlanır. fatura oluşturma 2. Sipariş için istenildiği zaman ya da ilgili tarihte fatura otomatik kesilir ve müşteriye gönderilir. Paraşüt üzerinden de bu fatura detayına ulaşılabilir. paraşüt üzerinde fatura yazma gönderme 3. Tekrarlayan fatura tanımlamak ve belli periyotlarda otomatik olarak faturanın oluşturulup müşteriye gönderilmesi mümkündür. MyBasicCRM'in ayrıca SMS bilgilendirme özelliği vardır.

Paraşüt’le dilediğiniz yerden iletişime geçin

Paraşüt destek ekibi, en kısa sürede geri dönüş sağlayarak size destek olur.

Bizi Arayın

Bazen sorularınızı telefonda açıklamak daha kolay olabilir, hafta içi 09.00 – 18.00 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

0212 963 00 20

Bize Yazın

Soru, öneri ve talepleriniz için bize e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz. Mesajlarınıza en geç 1 iş günü içinde dönüş yapıyoruz.

iletisim@parasut.com

Canlı Sohbet Başlatın

Hafta içi 09.00 - 18.00 saatleri arası Paraşüt hesabınız içerisinden Müşteri Temsilcilerimize bağlanıp canlı sohbet başlatabilirsiniz.

Hesabınıza giriş yapın

Mutlu Patronlar 
Paraşüt'ü anlatıyor

Avantajlı ön muhasebe çözümleri Paraşüt’te, Mutlu Patronlar’ımızın keyfi yerinde!

"Dışarıdayken, araba kullanırken, bir toplantıya girmek üzereyken bizden cari hesap ekstresi veya fatura mutabakatı istendiğinde ana muhasebemize başvurmadan Paraşüt üzerinden ekstre paylaşabiliyoruz.”

Ayşe Nur Yılmaz

Marka Store Reklam Pazarlama

"Dışarıdayken, araba kullanırken, bir toplantıya girmek üzereyken bizden cari hesap ekstresi veya fatura mutabakatı istendiğinde ana muhasebemize başvurmadan Paraşüt üzerinden ekstre paylaşabiliyoruz.”

Mehmet Emin

Marka Store Reklam Pazarlama

Kredi kartınızı kullanmadan ücretsiz deneyin, istediğiniz zaman abone olun.